Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

Банери

Уманська зоря

Останні публікації

Погода

В Уманському районі новий керівник

Тиждень тому голова Черкаської облдержадміністрації Роман Боднар представив активу Уманщини Світлану Волошенюк, яку розпорядженням Президента України від 20 січня 2020 року призначено головою Уманської районної державної адміністрації.

4

 

«Світлана Анатоліївна має достатньо серйозну фахову підготовку, життєвий досвід, високі моральні якості, тому я на сто відсотків упевнений, що вона буде проводити правильну державну політику, яка приноситиме відповідні плоди для громади», — зазначив очільник Черкащини.

У своєму виступі Світлана Волошенюк зауважила, що усвідомлює велику відповідальність перед керівництвом держави, області, а також перед громадою Уманщини. Тому зробить все можливе, щоб згуртувати біля себе людей активних, професійних, освічених, патріотичних.

«Я прийшла у владу захищати не свої власні інтереси, а інтереси жителів громад Уманщини. Завжди готова до конструктивного діалогу і сподіваюсь на плідну співпрацю всіх гілок влади, бізнесу, громадськості на благо розвитку нашої Уманщини», - сказала нова очільниця району.

Світлана Анатоліївна отримала найголовніше завдання від губернатора - відновлення довіри суспільства. Серед першочергових завдань також акумулювання податків у місцеві бюджети. Для цього вкрай необхідна співпраця з бізнесом, а не тиск на нього. Так само повинна бути комунікація з громадянським суспільством.

З призначенням на високу посаду Світлану Волошенюк привітали та висловили підтримку в роботі міський голова Умані Олександр Цебрій, голова Уманської районної ради Оксана Супрунець.

Довідково. Світлана Волошенюк народилася і виросла в селі Соколівка Жашківського району. Після закінчення школи навчалась в Уманському університеті садівництва за спеціальністю бухгалтер-економіст. Світлана Анатоліївна – досвідчений управлінець. Двічі обиралася сільським головою с. Соколівка Жашківського району, обіймала посаду першого заступника голови Жашківської райдерж­адміністрації, була помічником народного депутата протягом двох скликань, очолювала благодійний фонд, займалася волонтерською діяльністю. До призначення на посаду очолювала Жашківську районну раду.

Валентина МИКОЛЕНКО