Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

Погода

ЩОБ І СТАРІСТЬ БУЛА В РАДІСТЬ

10

Клуб ветеранів війни і праці «Надвечір’я» провів конкурс серед чоловіків «Супер дідусь 2019». За звання найкращого дідуся змагалися Віктор Мартьянов, Петро Троценко, Євгеній Шабанов, Микола Камчатний та Володимир Базільчук.

Кожен учасник отримав почесну стрічку: «Пан Господар» — Володимир Базільчук, «Пан Мудрість» — Микола Камчатний, «Ерудит» — Петро Троценко, Євгеній Шабанов завоював прихильність аудиторії і отримав «Приз глядацьких симпатій». А переможцем став Віктор Мартьянов.

Та конкурсу замало, аби дізнатися про переможця більше. Тому нам на допомогу прийшла донька Віктора Мартьянова Вікторія Глобчак. Так-так, саме та, під керівництвом якої хореографічний колектив «Крок вперед» перемагає на всеукраїнських і міжнародних сценах.

Народився Віктор Мартьянов на Вінниччині у родині військових. Сім’я була багатодітною — одинадцятеро дітей. Коли прийшов час вибирати фах, взяв за прик­лад батька і теж став військовим. Уже 39 років свою долю Віктор Сергійович поєднує з дружиною Людмилою — це було кохання з першого погляду і на все життя. Разом вони виховали сина Олега та доньку Вікторію. У зв’язку зі службою батька родині доводилось часто змінювати місце проживання. Як згадує пані Вікторія, все їхнє життя – це подорожі і переїзди, при тому не раз за кордон. До Умані Мартьянови приїхали 20 років тому і залишилися до сьогодні. Тут звилися сімейні гніздечка вже його дітей, обжилися і самі батьки — Людмила Миколаївна працює вчителем початкових класів у міській гімназії, а Віктор Сергійович завершив службу і пішов на заслужений відпочинок. 

— Наш тато – це суцільний позитив. Він — душа компанії, дуже відкрита людина, завжди радий кожному прийти на допомогу, — розповідає донька Вікторія. — На 4 курсі університету народилася моя старша донечка Дар’я. Чоловік працював, в мене підсумкові екзамени, дипломна. Тоді тато зав­жди залишався з онучкою. Можна сказати, що виглядів мені дитину. Для всіх нас він — міцна опора, особисто я в багатьох життєвих ситуаціях ставлю собі за приклад тата і взагалі подружні стосунки наших батьків.

Всі онуки дуже люблять дідуся, їх у нього четверо: Ульяна і Захар від сина та Дар’я й Іван від доньки. Сьогодні Віктор Сергійович із задоволенням проводить свій час з вокальним колективом «Біла черешня», де акомпанує на гармошці. І ніколи не забуває про внуків, дітей, сім’ю, бо з ними в нього особ­ливий зв’язок, вони — найголов­ніші. 

Олена САМОТОКА