Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

Слово до читача

Ми знову з тобою, наш доброзичливий читачу! Таким для нас залишаєшся завжди, навіть коли критикуєш чи висловлюєш невдоволення. Сприймаємо, дослухаємось, враховуємо. Цінуємо небайдужість.

Радіємо довірі, виказаній нашими передплатниками - і багаторічними друзями «Уманської зорі», і тими, хто стали читачами недавно. Особливо вдячні колективам і керівникам, які підтримали редакцію в передплатний період. Обіцяємо не розчарувати вас.

Щире спасибі працівникам

пошти – нашим багаторічним партнерам. Надто ж листоношам, завдяки яким міськрайонка приходить до читача. Упевнені, вона й надалі з’являтиметься у поштових скриньках вчасно.

Дякуємо вінницьким поліграфістам із ТОВ «Регіна» за професіоналізм і розуміння. А водіям «Круїз-­авто» - за допомогу у доставці газети.

Вдячні колегам з ТК «Умань» і «Радіо Умань» за суттєву інформаційну підтримку під час передплатної кампанії.

Наші слова подяки керівництву міста й району, управлінням, відділам і службам за підтримку, за оперативність у наданні інформації, за те, що цінуєте роботу газетярів.

Ми ж цінуємо всіх без винятку, хто виявляв і виявляє повагу до друкованого слова, хто розуміється на його силі і магічності. Разом з вами «Уманська зоря» починає відлік нового десятиріччя. Нехай її сторінки повняться позитивом!

Колектив «Уманської зорі»