Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

Впродовж січня - квітня 2015 року послугами Уман­ського районного центру за­йнятості скористалися 1613 безробітних громадян, що на 22 особи менше, ніж у відповідному періоді мину­лого року. Серед загаль­ної чисельності безробітних 47,4% складали жінки (765), 37,5%(605) — молодь до 35 років.

Детальніше...

Нещодавно в приміщен­ні Уманського державного педагогічного університету ім. П.Тичини за ініціативи ра­йонного центру соціальних служб для сім'ї, дітей і мо­лоді та за сприяння дека­на факультету соціальної та психологічної освіти Окса­ни Кравченко відбулась зу­стріч із прийомними батька­ми, батьками-вихователями Уманського району та ді­тьми, які виховуються в при­йомних сім'ях і дитячому бу­динку сімейного типу.

Детальніше...

1426595453 1

У неділю, 15 березня, на Уманщині стартував традицій­ний весняний двомісячник з благоустрою, озеленення та по­ліпшення санітарного стану на­селених пунктів. Триватиме він, відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації, до 15 травня.

Детальніше...

Аграрії Уманського району забезпечені мінеральними до­бривами та паливно-мастиль­ними матеріалами для вес­няних польових робіт. Про це повідомила в. о. начальника управління агропромислово­го розвитку райдержадміністрації Валентина Мовчанюк

Детальніше...

З нагоди відзначення річниці Революції Гідності в Оксанинській ЗОШ І-ІІІ ступе­нів провели тиждень: «Про­будження національно-патрі­отичної свідомості людей». Заходи розпочалися з загальношкільної лінійки. Про­тягом тижня діяла тематична виставка матеріалів, присвя­чених Героям Небесної Со­тні.

Детальніше...

Таку назву має всеукраїн­ський дитячий літературний конкурс, районний етап яко­го нещодавно завершився на Уманщині. Церемонія на­городження переможців кон­курсу проходила в актовому залі Уманського РВ УДСНС України в Черкаській області.

Детальніше...

Майдан став символом боротьби, утвердження праг­нень до європейських цін­ностей. За нашу з вами сво­боду, за оновлення країни ми платимо страшну ціну — свої життя віддають найкра­щі, молоді, сильні хлопці і чо­ловіки.

Детальніше...

В рамках розвитку со­ціальної сфери сіл райо­ну, за ініціативи голови райдержадміністрації Ярослава Скуса, були внесені зміни до бюджету на 2015 рік, від­повідно до яких на ремонт Гродзевського НВК перед­бачили 250 тис. грн.

Детальніше...