Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

1 1

Відійшов у вічність очільник села Юрківка, учасник бойових дій на Сході України Петро Парфенюк

13 червня 2020 року після важкої й тривалої хвороби помер очільник села Юрківка,  учасник бойових дій на Сході України, справжній патріот Української держави Парфенюк Петро Савович. Про його хворобу знали одиниці, бо Петро Савович не вважав за потрібне виносити свої особисті проблеми на загал.

Народився Петро Парфенюк 24 лютого 1957 року в с. Рогова, а в 1989 році переїхав на постійне місце проживання  до Юрківки.

У 2006 році був обраний  Юрківським сільським головою. Провівши в Юрківці шість хвиль мобілізації, Петро Парфенюк добровільно написав рапорт й 11 серпня 2015 року був мобілізований до Збройних Сил України.

Під час перебування в зоні АТО він здійснив сотні виїздів на Світлодарську дугу, доправляючи все необхідне бійцям на передову.
Саме за ініціативи Петра Савовича учні з Бахмутської школи №4, що на Донеччині, разом з директором цього навчального закладу Наталією Дроздовою два роки поспіль відпочивали в районному дитячому таборі «Лідер».

28 жовтня 2016 року він був демобілізований з армії й відразу приступив до виконання обов’язків сільського голови, а з липня 2019 року - старости села Юрківка, що ввійшло до складу Паланської ОТГ.

Бойові побратими, друзі та знайомі характеризують Петра Парфенюка як людину, якій були притаманні лише позитивні риси. Він був привітним, товариським, добрим, відповідальним. Його очі випромінювали любов до батька, синів, онуків, друзів, до всього, що він робив. А ще - до України й до рідного краю.

У скорботі низько схиляємо голови перед добрим іменем нашого земляка, молимось за упокій його душі.

З глибоким сумом висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Петра Парфенюка, його побратимам, усій громаді села Юрківка.
Нехай його світла душа підніметься на Небеса.

Уманська районна рада, очільники сільських рад,
громадськість  Уманщини