Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

1 1

Відійшов у вічність очільник села Юрківка, учасник бойових дій на Сході України Петро Парфенюк

13 червня 2020 року після важкої й тривалої хвороби помер очільник села Юрківка,  учасник бойових дій на Сході України, справжній патріот Української держави Парфенюк Петро Савович. Про його хворобу знали одиниці, бо Петро Савович не вважав за потрібне виносити свої особисті проблеми на загал.

Детальніше...

10

Уманчани відзначили День пам’яті та примирення і 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Травень 2020 року Україна проживає в умовах карантину. Тому всі заходи з вшанування пам’яті борців із нацизмом та жертв війни в Умані відбувалися у режимі обмеженої кількості учасників з дотриманням протиепідемічних заходів.

Детальніше...

Вибратись із ями смерті

27 січня у всьому світі відзначили Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.

Під Уманню, неподалік села Гереженівка – братські могили. В них знайшли спокій тисяча дітей віком від 3 до 12 років… Гіллясті, розлогі лісові дерева є німими свідками того масового вбивства.

2

Скільки болю пам’ятає холодна земля на урочищі «Сухий Яр»? Щороку до могил убитих приносять квіти, до дитячих поховань ще й іграшки… Сюди зїжджаються люди з усього світу, переважно родичі, які встигли чи змогли втекти у ті страшні роки. Як не хотілось би згадувати ті жахіття – маємо пам’ятати, щоб ніколи більше не повторилась ця трагедія.

Детальніше...

1

Його не стало 29 січня 2017 року — блакитноокого, завжди усміхненого молодого капітана Андрія Кизила.

В пам’ять про нашого Героя цього тижня «Уманська зоря» публікує спогад його батьків «Синове орлине серце».

Болем відгукується в серцях рідних, бойових побратимів, кожного, хто має співчуття до людського горя, цей трагічний день. Сумуємо. 

СИНОВЕ ОРЛИНЕ СЕРЦЕ

Його не стало 29 січня 2017 року. Жахливий у своїй вселенській несправедливості день. І знову соцмережі були заповнені цим незрівнянним поглядом, неповторною усмішкою, що облетіла весь світ. Знову набігали сльози на очі навіть чужих людей. Сьогодні у пам’ять про нашого Героя Андрія Кизила надаємо слово його батькам.

4 1

Січень 2017 року. Авдіївська промзона. На термометрі аномальні морози, а на передовій дуже гаряче… Бійцям 72-ї бригади протистоять бойовики елітного батальйону «Восток». Кожного дня, а особливо вночі, позиції українських військових піддаються масштабним обстрілам…

Детальніше...