Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

Банери

Уманська зоря

Останні публікації

Погода

10

Уманчани відзначили День пам’яті та примирення і 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Травень 2020 року Україна проживає в умовах карантину. Тому всі заходи з вшанування пам’яті борців із нацизмом та жертв війни в Умані відбувалися у режимі обмеженої кількості учасників з дотриманням протиепідемічних заходів.

Детальніше...

Вибратись із ями смерті

27 січня у всьому світі відзначили Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.

Під Уманню, неподалік села Гереженівка – братські могили. В них знайшли спокій тисяча дітей віком від 3 до 12 років… Гіллясті, розлогі лісові дерева є німими свідками того масового вбивства.

2

Скільки болю пам’ятає холодна земля на урочищі «Сухий Яр»? Щороку до могил убитих приносять квіти, до дитячих поховань ще й іграшки… Сюди зїжджаються люди з усього світу, переважно родичі, які встигли чи змогли втекти у ті страшні роки. Як не хотілось би згадувати ті жахіття – маємо пам’ятати, щоб ніколи більше не повторилась ця трагедія.

Детальніше...

1

Його не стало 29 січня 2017 року — блакитноокого, завжди усміхненого молодого капітана Андрія Кизила.

В пам’ять про нашого Героя цього тижня «Уманська зоря» публікує спогад його батьків «Синове орлине серце».

Болем відгукується в серцях рідних, бойових побратимів, кожного, хто має співчуття до людського горя, цей трагічний день. Сумуємо. 

СИНОВЕ ОРЛИНЕ СЕРЦЕ

Його не стало 29 січня 2017 року. Жахливий у своїй вселенській несправедливості день. І знову соцмережі були заповнені цим незрівнянним поглядом, неповторною усмішкою, що облетіла весь світ. Знову набігали сльози на очі навіть чужих людей. Сьогодні у пам’ять про нашого Героя Андрія Кизила надаємо слово його батькам.

4 1

Січень 2017 року. Авдіївська промзона. На термометрі аномальні морози, а на передовій дуже гаряче… Бійцям 72-ї бригади протистоять бойовики елітного батальйону «Восток». Кожного дня, а особливо вночі, позиції українських військових піддаються масштабним обстрілам…

Детальніше...