Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

9

Служба таксі «SMS» працює в Умані уже п’ять років, а 17 липня колектив таксі проїхав парадом вулицями Умані, щоб познайомити містян із новою послугою: вибору класу авто під час замовлення.

17 липня колона з сорока автівок таксі «SMS» вирушила від райлікарні і проїхала усіма мікрорайонами міста.
― Ми зібралися, щоб показати уманчанам, які у нас є автомобілі. Усі наші авто діляться на класи: економ, стандарт, комфорт. Наш парад для того, щоб люди побачили наші автомобілі і викликали те таксі, яке потрібне тому чи іншому клієнту, щоб люди могли їздити на тому авто, на якому хочуть і за своїми статками, — розповів помічник керуючого таксі «SMS» В’ячеслав Кравцов, ― більшість таксі від таких машин як «Ланоси» чи «Жигулі» відмовляються взагалі. А ми вирішили зробити навпаки — не відмовитися, а понизити тариф, щоб люди могли на них їхати. Це машини економ класу, але всі вони в гарному технічному стані, а водії мають досвід кермування.
Як пояснили диспетчери таксі «SMS», замовити автівку потрібного класу можна просто під час виклику таксі, а різниця у вартості поїздки, буде особливо відчутною на великих відстанях.
Завершили автопробіг колективним флешмобом, склавши логотип компанії своїми автівками.
Довідково: в розпал карантину COVID-19 водії таксі «SMS» виконали 146 рейсів по безкоштовному перевезенню уманських медиків. Жоден не відмовився від поїзд­ки і забезпечили вчасний початок змін в лікарнях Умані. Возили медиків з навколишніх сіл: Паланка, Городецьке, Кочубіївка, Орадівка та м. Христинівка.

Вікторія КОВАЛЬ