Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

5

Розуміння, що потрібно розвивати будь-який спорт в Україні та Умані дає можливість проводити надпотужні чемпіонати з авто та мото дрегрейсингу. Тому мер Умані Олександр Цебрій та організатор змагань президент Вінницької федерації дрегрейсингу та дріфту Андрій Гальчинський максимально доклали зусиль, щоб змагання відбулись.

2
Цього року титульним партнером професійної україн­ської дрегрейсинг серії став сервіс прокату суперкарів ADRENALIN DRIVE, а генеральним партнером — ЖК «Греків Ліс». Особ­лива подяка командуванню Повітряних Сил Збройних Сил України за всебічну допомогу у розвитку авто- мото- дрегрейсингу в Україні.

Отже, 1-2 серпня в Умані на військовому аеродромі відбудуться змагання з глядачами:

1 серпня (субота):
— Другий етап Ліги Розвитку Дрегрейсингу DDL.
— Другий етап Чемпіонату СК «Української дрегрейсинг федерації». Це більш професійний Чемпіонат.
— Третій етап Чемпіонату України з мото дрегрейсингу. Будь-хто може прийняти участь.

4

2 серпня (неділя), основний день:
— Четвертий етап Чемпіонату України з мото дрегрейсингу.
— Другий етап професійної української дрегрейсинг серії «Адреналін Драйв Дрегрейсинг». Топ серія України. Тільки ТОП пілоти та їх неймовірні дрегстери мають допуск. Це потужний потяг Українського дрегрейсину.

6
Топ пілоти зі всієї України та не тільки готуються на PROUDRS ADRENALIN DRIVE DRАG RACING!
Звісно, на глядачів чекають дріфт шоу та дріфт таксі протягом двох днів. Це можливість побачити та покататись на дріфт машинах за певну оплату. Ней­мовірне відчуття від проїзду поряд з пілотом гарантовані, тому не зволікайте та готуйтесь до цієї можливості.

7
Професійний кейтерінг на 200 посадкових місць та запашна кава допоможуть ще більше насолодитись потужними змаганнями.
Також буде палатка, де ви зможете придбати футболки, кепки та інше з логотипами чемпіонатів та улюбленими пілотами.
Враховуючи, що захід відбувається лише один раз на рік в Умані, запрошуємо уманчан та жителів усієї України на дводенне свято авто- мото- спорту — найпотужніших перегонів України!