Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

Почесною грамотою виконавчого комітету Уманської міської ради нагороджено:
за щиросердечну доброту, безкорисливість, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної ваги і турботи про учасників добровольчих формувань, активну участь в громадському житті міста та з нагоди Дня українського добровольця волонтерів:

Губенко Вікторію Анатоліївну, члена Уманської міськ­районної волонтерської організації «Разом»;

Довгань Людмилу Григорівну, члена Уманської міськ­районної волонтерської організації «Разом»;

Зрайченко Анну Євгенівну, члена Уманського волонтерського центру допомоги армії при ГО «Закон і справедливість»;

за мужність та героїзм, вагомий особистий внесок в захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності перебування в зоні проведення антитерористичної операції, військово-патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня українського добровольця:

Довгаль Оксану Іванівну, учасника бойових дій операції об’єднаних сил, члена громадської організації «Жінок учасників бойових дій «Краса та сила»;

Дороніна Артема Олександровича, учасника проведення антитерористичної операції в східних регіонах України, учасника бойових дій, члена громадської організації «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО»;

Мальованого Миколу Андрійовича, учасника проведення антитерористичної операції в східних регіонах України, учасника бойових дій, члена громадської організації «Уманська об’єднана спілка ветеранів АТО, ветеранів, інвалідів Армії»;

Перникозу Романа Вікторовича, учасника проведення антитерористичної операції в східних регіонах України, учасника бойових дій, члена громадської організації «Ветерани та інваліди війни з числа учасників АТО «БУЛАТ»;

Петришина Романа Петровича, учасника проведення антитерористичної операції в східних регіонах України, учасника бойових дій, члена громадської організації «Уманська об’єднана спілка ветеранів АТО, ветеранів, інвалідів Армії»;

Попика Василя Васильовича, учасника проведення антитерористичної операції в східних регіонах України, учасника бойових дій, члена волонтерського Центру «Уманський міськрайонний центр «До перемоги»;

Пучича Євгенія Дмитровича, учасника проведення антитерористичної операції в східних регіонах України, учасника бойових дій, члена громадської організації «Уманська міськрайонна спілка учасників АТО/ООС та осіб з інвалідністю внаслідок війни»;

Татаренка Дмитра Олександровича, учасника проведення антитерористичної операції в східних регіонах України, учасника бойових дій, члена громадської організації «Ветерани та інваліди війни з числа учасників АТО «БУЛАТ»;

Фартушного Ігоря Михайловича, учасника проведення антитерористичної операції в східних регіонах України, учасника бойових дій, члена волонтерського Центру «Уманський міськ­районний центр «До перемоги»;

Чернія Ігоря Володимировича, учасника проведення антитерористичної операції в східних регіонах України, учасника бойових дій, члена громадської організації «Уманська міськрайонна спілка учасників АТО/ООС та осіб з інвалідністю внаслідок війни»;

за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у реа­лізацію державних програм соціального захисту населення, з нагоди дня народження та 45-річчя трудового стажу Уднікову Олександру Миколаївну, архіваріуса управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради;

за сумлінну багаторічну працю та з нагоди 60-річчя від дня народження Янчука Олексія Володимировича, водія від­ділення Соціальної допомоги вдома Центру інтегрованих соціальних послуг міста Умані;

за високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток міської територіальної громади та з нагоди 60-річчя від дня народження Гринюк Ларису Григорівну, головного спеціаліста відділу планування доходів бюджету та фінансів установ виробничої сфери фінансового-управління Уманської міської ради;

за мужність, жертовність, професіоналізм, активну громадську діяльність, значний внесок у патріотичне виховання молоді, участь в реалізації важливих соціальних програм для потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС та з нагоди 34-ї річниці Чорнобильської катастрофи:

Бойка Ігоря Івановича, активіста, учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 2 категорії;

Драч Галину Данилівну, потерпілу внаслідок аварії на ЧАЕС 1 категорії, особу з інвалідністю внаслідок Чорнобильської катастрофи 2 групи;

Жеребенка Миколу Ілліча, активіста, учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 2 категорії;

Кочубея Віктора Андрійо­вича, учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1 категорії, особу з інвалідністю внаслідок війни 3 групи;

Кузьменка Віктора Петровича, активіста, учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 2 категорії;

Мосендза Миколу Пилиповича, активіста, учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 2 категорії;

Панюкова Миколу Петровича, учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1 категорії, особу з інвалідністю внаслідок війни 2 групи;

Стадника Миколу Івановича, активіста, учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 2 категорії;

Цісаренка Сергія Федоровича, учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1 категорії, особу з інвалідністю внаслідок війни 2 групи;

Юрійчука Володимира Михайловича, учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1 категорії, особу з інвалідністю внаслідок війни 2 групи;

за гуманність, милосердя, доброту проявлені до постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи, благодійну діяльність та з нагоди 34-ї річниці Чорнобильської катастрофи:
Балюка Валентина Станіславовича, директора ТОВ «Умань-райз»;

Волошина Олега Анатолійовича, заступника начальника ветеринарної служби м.Умань;

Длугоборського Романа Віталійовича, приватного підприємця;

Добриніна Леоніда Захаровича, директора ТОВ «Олімпійське»;

Кириченка Миколу Семеновича, директора магазину «Вігрос»;

за вагомий внесок у загальні результати роботи житлово-комунального господарства міста, сумлінну, добросовісну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання посадових обов’язків та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення:

Антонюка Валерія Івановича, машиніста насосних установок комунального підприємства «Уманьводоканал»;

Байрак Світлану Іванівну, менеджера по роботі з населенням ТОВ «Екоклінер»;

Бондарчука Григорія Дмитровича, машиніста насос­них установок комунального підприємства «Уманьводоканал»;

Гончара Сергія Миколайовича, водія ТОВ «Екоклінер»;

Гуртовенка Сергія Вікторовича, слюсаря аварійно-відновлювальних робіт водопровідних мереж комунального підприємства «Уманьводоканал»;

Зброй Олену Петрівну, економіста комунального підприємства «Уманське ремонтно-експлуатаційне управління №З»;

Лебединцева Володимира Ілліча, електрогазозварника комунального підприємства «Уманьтеплокомуненерго»;

Мазнєву Олену Вікторівну, начальника очисних споруд комунального підприємства «Уманьводоканал»;

Петіна Володимира Юрійовича, електрогазозварника комунального підприємства «Уманське ремонтно-експлуатаційне управління №З»;

Підлипняк Галину Михайлівну, майстра хімводоочистки комунального підприємства «Уманьтеплокомуненерго»;

за вагомий внесок у розвиток міської територіальної громади, високий професіоналізм, сумлінне виконання посадових обов’язків та з нагоди 35-річчя від дня народження Мисько Олену Павлівну, головного спеціаліста відділу діловодства, організаційного забезпечення та контролю виконавчого комітету Уманської міської ради;

за багаторічну працю, вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я міста, сумлінне виконання посадових обов’язків та з нагоди 55-річчя від дня народження Захарчук Катерину Миколаївну, заступника директора з експертизи тимчасової непрацездатності комунального некомерційного підприємства «Уманська міська лікарня» Уманської міської ради;

за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, добросовісне виконання своїх обов’язків та з нагоди Дня Конституції України Гайдука Миколу Михайловича, водія служби господарського забезпечення виконавчого комітету Уманської міської ради;

за активну громадську позицію, організаторський талант, високий професіоналізм, невичерпну енергію та з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні:
Вальдман Марію Абрамівну, першого заступника голови міської Ради ветеранів, дитину війни, ветерана праці;

Кисленка Михайла Мефодійовича, заступника голови міської Ради ветеранів, дитину війни, ветерана праці;

за багаторічну сумлінну працю, добросовісне виконання своїх обов’язків та з нагоди ювілею від дня народження Подгорцева Станіслава Сергійовича, сторожа служби господарського забезпечення виконавчого комітету Уманської міської ради;
за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, сумлінне виконання посадових обов’язків на благо міської територіальної громади

Гришака Антона Михайловича, начальника юридичного відділу виконавчого комітету Уманської міської ради.