Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

Звернення міського голови Олександра Цебрія до мешканців міста Умані

Шановні уманчани, кожного року до Умані на святкування Рош га-Шана приїздить близько 30 тисяч паломників. Але цього року пандемія коронавірусу внесла корективи у наше з вами життя. В світі відмінені масові заходи: Євробачення, церемонію «Оскар» та багато інших. Це все через пандемію коронавірусу. Надзвичайно складна ситуація в світі, складна вона і в Украї­ні. В місті Умані ситуація керована і контро­льована. Завдячуючи кожному з вас і злагодженій роботі всіх відділів і служб, але приїзд великої кількості іноземців з різних країн може спричинити спалах коронавірусу в нашому місті.

Я сумніваюся, що паломники, які виявили бажання відвідати Умань  будуть мати довідки про відсутність COVID-19, я не впевнений, що вони пройдуть обсервацію 14 днів і будуть дотримуватись усіх вимог адаптивного карантину. Хто візьме на себе відповідальність за здоров’я і життя уманчан? Уряд прогнозує другу хвилю коронавірусної пандемії саме на вересень. Тому я проти відвідування паломниками нашого міста цього року.

Уманчани, я хочу почути вас, почути вашу позицію: чи готові ми прийняти паломників і відсвяткувати свято Рош га-Шана в традиційний спосіб?

Мені важлива думка кожного з вас, все буде вирішувати тільки громада міста Умань.

Телефон, за яким уманчани можуть висловити свою думку: 3-89-72.

Довідково: Рош га-Шана,  або 5781 єврейський Новий рік у 2020 році буде відзначатися з вечора п’ятниці 18 вересня до вечора неділі 20 вересня. У 2019 році до Умані офіційно прибуло на святкування 26 862 брацлавських хасидів,  з них — 2 240 дітей та 11 жінок (у 2018 році — 27 876).