Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

6
Карантин поволі відступає. Щоденний аналіз медичної статистики по місту Умань дає всі підстави запроваджувати чергові послаблення карантинних заходів. Місто поступово відновлює свій звичний ритм, з’являється все більше транспорту, відновлюють роботу підприємства, установи, організації, заклади побутового обслуговування населення, громадського харчування тощо.

― З розумом, дотримуючись необхідних обмежень, соціальної дистанції, використовуючи правильні заходи захисту, Умань повертається до нормального життя, – заявляє міський голова Олександр Цебрій. ― Ми повертаємося до повноцінного життя розуміючи людей, яким потрібно годувати свої сім’ї, водночас пам‘ятаючи про вірус і його загрози.

На міські маршрути вийшли нові автобуси

12 нових жовтих «Богданів» з 4 червня вийшли на міські автобусні маршрути. Це результат перемовин міського голови Олександра Цебрія з підприємцями, які здійснюють пасажирські перевезення в Умані. Одна з головних вимог міської влади до перевізників: — безпечне і якісне перевезення на міських маршрутах. Про поганий стан міських автобусів уманчани неодноразово скаржилися і офіційно до міської влади, і в соціальних мережах. Після серйозної розмови були досягнуті взаємні домовленості, в результаті яких днями мають вийти на маршрути ще 10 нових автобусів, перевізники виконують свої зобов’язання.   

Готуємося реалізувати проекти-переможці громадського бюджету

Відділ житлово-комунального господарства Уманської міської ради вже розробив проектно-кошторисну документацію та заключив договір підряду на виконання будівельних робіт для реалізації проекту «Особливі діти поруч».  Відділ культури Уманської міської ради направив на погодження архітектурно-будівельної комісії ескізи та місце розташування майбутніх малюнків «Арт-проекту Мальована Умань». Чекаємо на завершення карантину, щоб почати облаштування дитячого майданчика для дітей з інвалідністю та розпис яскравими малюнками стін на вулицях міста.

Промиваємо і дезінфікуємо водопровідні мережі

13-14 червня, щоб забезпечити санітарно-епідеміологічне благополуччя уманчан, буде проводитись планова дез­інфекція міських вуличних, квартальних та магістральних водопровідних мереж з підвищеним вмістом хлору. КП «Уманьводоканал» пропонує користувачам одночасно з промивкою водомереж провести промивку та дезінфекцію внутрішньобудинкових систем, мереж, приладів та накопичувальних баків. Населення, установи, підприємства та організації під час промивки мереж повинні випустити воду в каналізаційну мережу до зникнення запаху хлору. Щоб не вживати хлоровану воду під час проведення промивки, рекомендовано для господарських та питних потреб зробити запас води заздалегідь (11-12 червня).

Зменшуємо тарифи на тепло

Уманське комунальне підприємство «Уманьтеплокомун­енерго» заявило про намір зміни одноставкових тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії для потреб споживачів. Запланований тариф має знизитися на 18-22% порівняно з діючим:
1. Вартість теплової енергії для населення грн./Гкал:  діюча ― 1934,30 планова ― 1571,47 (зниження ― 18,8%)
2. Вартість теплової енергії для бюджетних установ грн./Гкал:  діюча ― 2330,70 планова ―1804,37 (зниження ― 22,6%)
3. Вартість теплової енергії для інших споживачів грн./Гкал: діюча ― 2317,93 планова ―1804,37 (зниження ― 22,2%)

Всі послуги ДАБК надаються в ЦНАПі

Всі адміністративні послуги, які надавалися відділом державного архітектурно-будівельного контролю Уманської міської ради, з 1 червня здійснюються виключно через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Уманської міської ради, за адресою: вул. Горького, 32/6.

 

7
Дитячі садки відновили свою роботу

Кожного дня збільшується кількість дітей, яких батьки приводять до дитячих садків. 27 травня, в перший день «пом’якшення» карантину, лише 122 малюки прийшли до дошкільних установ. Освітяни враховують всі рекомендації Уманського міськрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області щодо дотримання протиепідемічних вимог в закладах дошкільної освіти:
- приміщення підготовлені за всіма рекомендаціями і регулярно обробляються деззасобами;
- працівникам вимірюють температуру до початку роботи, всі працюють у спецодязі і в захисних масках;
- прийом дітей від батьків здійснюється на вулиці;
- вимірювання температури відбувається при ранковому прийомі в заклад та ще три рази протягом дня;
- вихователі забезпечують достатню відстань між дітьми протягом робочого дня.


В міському Будинку культури відремонтували сцену

Востаннє реконструкцію приміщення Уманського міського будинку культури проводили більше 40 років тому, кілька років тому тут відремонтували вбиральні та гримерні. Нещодавно у Будинку культури виконали поточний ремонт сцени — старе покриття замінено на нове, на що з міського бюджету було виділено 200 000 гривень. Загальна площа робіт склала 180 м2, настил покриття зроблений з дошки для підлоги та покритий спеціальним паркетним лаком. Під час ремонтних робіт повністю реставрований та відремонтований поворотний круг сцени, укріплена та відремонтована основа авансцени. Ремонтні роботи продовжуються. Запланований також ремонт покрівлі, системи опалення, усунення аварійності.

За офіційними матеріалами