Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

З початку літа власників будинків без адресних покажчиків можуть оштрафувати.

В 2020 році в Україні заплановано провести Всеукраїнський перепис населення. Для проведення перепису та згідно з Правилами благоустрою, відповідно до методичних вимог, всі домогосподарства та адміністративні будівлі повинні мати адресні таблички. Про це повідомляється у вимогах і рекомендаціях для статистичного та офіційного обліку чисельності населення, яке проживає на території країни в цілому і на всіх рівнях її адміністративно-територіального устрою.

Табличка з номером і назвою вулиці допомагає працівникам пожежної безпеки, поліцейським та швидкої допомоги оперативно знаходити домогосподарство і реагувати на звернення вчасно.

Табличка з адресою обов’яз­кова не тільки для житлових будин­ків, але й для інших адмі­ні­стративних будівель. Власникам домогосподарств, керівникам приватних підприємств і підприємцям обов’язково потрібно встановити табличку з номером і назвою вулиці за своєю адресою на фасаді будинку або будівлі.

З 1 червня за відсутність маркувань на житлових будинках штраф сягатиме до 1360 гривень для населення і до 1800 для установ.

З Інтернету