Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

10
Для Черкащини розробили бренд — художнє і вербальне ознакування, за яким регіон має стати більш впізнаваним і популярним.

Детальніше...

Міський голова Олександр Цебрій 28 липня зібрав усіх співробітників, причетних до проведення масових заходів в Умані, щоб проаналізувати ситуацію, яка склалася навколо фестивалю сиру та вина.

Детальніше...

18

та ще багато іншого розповів журналістам  міський голова Олександр Цебрій

17 липня міський голова Олександр Цебрій дав прес-конференцію для місцевих, обласних і всеукраїнських ЗМІ. Першу частину зустрічі голова відповідав на запитання уманчан подані через соціальні мережі, в другій частині — на запитання журналістів.

Детальніше...

17

Перший після карантинний виїзд соціального мобільного офісу працівники управління праці та соціального захисту населення провели у дворі житлових будинків по вулиці Мазепи №3 та №6. 

Детальніше...

На 25 жовтня 2020 року Верховна Рада України призначила проведення
чергових місцевих виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

Детальніше...

9

Служба таксі «SMS» працює в Умані уже п’ять років, а 17 липня колектив таксі проїхав парадом вулицями Умані, щоб познайомити містян із новою послугою: вибору класу авто під час замовлення.

Детальніше...

5

Розуміння, що потрібно розвивати будь-який спорт в Україні та Умані дає можливість проводити надпотужні чемпіонати з авто та мото дрегрейсингу. Тому мер Умані Олександр Цебрій та організатор змагань президент Вінницької федерації дрегрейсингу та дріфту Андрій Гальчинський максимально доклали зусиль, щоб змагання відбулись.

2
Цього року титульним партнером професійної україн­ської дрегрейсинг серії став сервіс прокату суперкарів ADRENALIN DRIVE, а генеральним партнером — ЖК «Греків Ліс». Особ­лива подяка командуванню Повітряних Сил Збройних Сил України за всебічну допомогу у розвитку авто- мото- дрегрейсингу в Україні.

Детальніше...

З 1 липня в Україні посилили покарання за водіння транспортних засобів у нетверезому стані, штрафи зростуть до 51 тисячі гривень, якщо порушення вчинене повторно.

Детальніше...