Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

Уманський навчально-ви­ховний комплекс «Загально­освітня школа І-ІІІ ступенів ім. Ю.О. Гагаріна - педагогічний ліцей» не залишається осто­ронь проблем воїнів, які зна­ходяться в зоні АТО, боронять цілісність нашої держави і ак­тивно надають їм допомогу.

Детальніше...

7 8 6

Ось і закінчилися казко­ві зимові свята. Хочемо під­бити підсумки акції-проекту «Зроби свято для малечі, якій війна лягла на плечі», яку організувала і проводи­ла дружна команда волон­терської організації «Ра­зом».

Детальніше...

Торік в газеті «Уман­ська зоря» я розповідав про свого земляка Петра Савовича Парфенюка, який на добровільних за­садах у серпні минулого року був мобілізований до Збройних Сил України.

Ми продовжуємо спіл­кування між собою за до­помогою телефонного зв'язку або під час його ко­роткотермінових відпусток чи службових відряджень. Як служиться Петру Савовичу, очільнику юрківської громади? Чим сьо­годні живуть його бойові побратими?

Детальніше...

ууууууууу

Новорічні та Різдвяні свя­та - не привід для того, аби забути про справи. Волонтер­ський центр допомоги армії при ГО «Закон і справедли­вість» і протягом січня пра­цював, аби допомогти україн­ським бійцям.

Детальніше...

В грудні 2015 року в с. Ятранівка була проведе­на акція для підтримки бійців АТО. Слова вдячності хо­четься передати жителям села, Ятранівській ЗОШ, дитячому садку за небайдужість, розуміння, за те­плі речі, продукти харчуван­ня, засоби гігієни, солодощі, чай, каву.

Волонтерський рух ГО «До перемоги» вручивподяку сільському голові С. О. Потапенку та грома­ді с. Ятранівка за активну участь і громадську позицію, підтримку військовослуж­бовців в зоні АТО та небайдужість до долі України. Ба­жаємо вам миру, злагоди та натхнення.

Л. ВОЛОШИН, завідуюча Ятранівською сільською бібліо­текою.

Святковий настрій, роз­маїття заходів, сотні віталь­них слів надії та підтримки і, звісно, безліч солодких по­дарунків — так волонтер­ський центр «Разом» при­вітав дітей учасників АТО напередодні дня Святого Миколая.

Цього дня з нетерпін­ням чекають не лише діти, але й дорослі, адже в усіх це свято асоціюється з до­машнім затишком, безліч­чю подарунків, які прино­сить під подушки казковий персонаж Миколай Чудот­ворець. А там, де є казка, є й місце для дива!

Детальніше...

календарі

Яскравий календар на 2016 рік із зображенням уманчанок у національному вбранні — результат фото­проекту «Дякуємо за мир!», який був презентований в Державному історико-архітектурному заповіднику «Стара Умань» напередодні Нового року. Проект об'єднав людей різних професій, але з єдиною для всіх метою - під­тримати бойовий дух хлоп­ців, які під кулями бережуть для нас мир.

Детальніше...

2 5 1

Чоловіче вокальне тріо «Гонта» Уманського держав­ного педагогічного універ­ситету імені Павла Тичини у складі заслужених працівни­ків культури України Петра Волошина, Василя Семенчука та Валентина Купчика по­вернулося з чергової поїздки в зону бойових дій на Дон­басі, яка відбулася за учас­ті видатних діячів культури, церкви, літератури та науки в рамках унікального мистець­кого туру «Арт-Десант».

Детальніше...

Новини інформагентств

Читати всі новини...