Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

«РАЗОМ»

Про роботу волонтер­ської організації «Разом» за період з 18 по 24 травня.

За минулий тиждень ми отримали грошову допомогу від О. Панченко, М. Березівського, І. Кривошеї, О. Похилюк, Я. Мельник, Н. Мар­ченко.

Було зібрано кошти на закупівлю рацій для військо­вої частини №2012. Вели­ка подяка В. Білюзі за 200 євро та О. Чечельницькому за 1000 грн., які зробили свій внесок в цю добру справу.

Дякуємо В. Клименку з с. Кочержинці, який надав 400 грн. для організації при­йому гостей з «Правого сек­тора», прихожанам церкви «Адвентисти сьомого дня», які передали на фронт 18 футболок, І. Ковальчук - за постільну білизну, І. Кисіль - за відра, сокири, О. Павлишину — за організацію збо­ру та доставку великої кіль­кості продуктів харчування: картоплі, буряку, консерва­ції, крупів, сухих приправ, олію, які зібрали і передали жителі з с. Синиця (Христинівщина). Регулярно нада­ють допомогу Н. Андрух та М. Парубочий.

Велика подяка виконав­чому комітету Уманської міської ради за виділення 5000 грн., на які ми змогли придбати необхідні ліки для медичної частини в м. Артемівськ, та Алексу Левадському з Барселони (Іспанія) — за організацію та достав­ку 100 упаковок ліків від гай­мориту.

На минулому тижні до нас заїжджали бійці з 53-ї бригади. Ми їм в машину за­вантажили продукти харчу­вання, жаровні, маскувальні сітки, берці, форму, головні убори, ліки, каву, чай та бага­то іншого. Для формування 59-ї бригади швидкого реагу­вання ми видали солідолові шприци, питну воду, тушон­ку, консервацію, жаровні, а директор магазину «Штіль» — бензопилу «Штіль», за яку ми дуже вдячні.

До нас заїжджав В. Сав­чук з Лисичанська, через якого для бійців передали: тушонку, кров'янку, консер­вацію з гороху та квасолі, мед, варення, сухі борщі, пе­чиво, цигарки, крупи, сма­лець, олію, а морським пі­хотинцям — форму, крупи, консервацію, сухі борщі.

За звітний період ми відправили 12 посилок в зону АТО, найбільшу вагою понад 600 кг — бійцю 72-ї бригади П. Паєвському — з картоплею, мобільним душем та жаровнею. Та­кож надали 15 бійцям фор­му та берці. «Кулінарна сотня» виготовила 53 упа­ковки сухих борщів, для яких зелень надали В. Ко­вальчук та Н. Скоробреха.

На минулому тижні наше славне місто зустрічало бій­ців з «Правого сектора». Ви­словлюємо найщиріші сло­ва вдячності всім людям, які займалися приготуван­ням їжі та організували те­плий прийом: Г. Ребенок, яка приготувала 200 шт. варе­ників, Л. Кравчук — за відро картопляників, Т. Боровській та Т. Кулестрі - за млин­ці з сиром та смачне м'ясо, В. Мельник - за борщ та са­лати.

Велика подяка С. Мель­нику, С. Зозулі, А. Іванову, «другу Білому» та нашим студентам-волонтерам за організацію зустрічі гостей. Хочеться наголосити, що 23 травня наше місто відвідали більше 50 бійців «Правого сектора» з передової.

Дякуємо всім небай­дужим уманчанам за під­тримку. Звертаємося з великим проханням про допомогу. Нам потріб­ні шкіряні вироби (одяг, взуття) - для пошиття так­тичних рукавиць, тканина зеленого і коричневого ко­льорів - для виготовлення маскувальних сіток, а та­кож допомога в чергуван­ні біля скриньок та в штабі.

Ми високо цінуємо зусил­ля, спрямовані на допомо­гу нашим воїнам-захисни-кам, і сподіваємося на плідну співпрацю.

А. ВОЛОШИНА.

«ДО ПЕРЕМОГИ»

Звіт за період з 17 по 23 травня. Дякуємо за фінан­сову підтримку школі №1, Людмилі Дон, Миколі Опал­ку, Галині Сергєєвій, Любові Лагвіновській, Світла­ні Якименко, Олександрові Поліщуку, Людмилі Кулініч, о.Олександру, центральній дитячій бібліотеці, Наталії Безуглій, Олегу Кумановському, підприємству «Світ меблів», Олегу Білоусу, гро­мадам сіл Пугачівка та Доброводи.

За кошти було закупле­но: «зброс» для ріжків, фут­болки, бензопилу, електро­плитку, мастильні матеріали, 2 рації, 25 бандан, 25 коси­нок, 25 балаклав, 30 пар так­тичних рукавиць, по 2 ящики печива та цукерок, малі каремати (10 шт.).

Центром було відправ­лено 28 адресних посилок. Хлопцям вислали 12 форм, 23 пари берців, 17 бандан, 21 балаклаву, 12 тактичних ру­кавиць, 12 розгрузок, шкар­петки, спідню білизну, продукти харчування, а також ліки для двох бійців. Минулого тижня до цен­тру завітали наші бійці.

Військовій частині №2012 видали 1 рацію та пару берців; 59-й бригаді — 400 грн. на ремонт мобільних теле­фонів; Руслану Кукуріці — берці, форму, тактичні ру­кавиці, окуляри, розгрузку; бійцю «Правого сектора» з позивним «Арістарх» — берці, Андрію Подковку — каремат, бандану, косинку, тільняшку.

Дякуємо за підтримку та допомогу небайдужим уманчанам, які побажали зали­шитися невідомими, за нада­ні вологі серветки, пральний порошок, шкарпетки, тільняшки; Руслану Сорокіну — за шкарпетки, туалетний папір, чай, каву, карамель, сушку; Галині Сергєєвій — за картоплю, Людмилі Буніній — за 25 мішків та 6 ба­ночок засобу від комарів; Олександру Бовкуну — за 30 кг яблук, о.Олександру з прихожанами — за продукти харчування, солодощі, олію. Василь Семенюк пере­дав 13 футболок, Валентина Бесараб — милиці, Русла­на Мельник — палатку, перу­карня «Олеся» — шкарпетки, Вікторія Васеленко — вій­ськову кепку, 6 ліхтариків, 12 шт. присипки для ніг.

Дякуємо за підтримку жи­телям сіл: Кочубіївка (карто­пля, консервація), Городецьке (картопля, консервація, олія), Коржова (картопля, м'ясні та рибні консерви, кру­пи).

Велика подяка ПП Во­лодимиру Яремчуку, Сергію Постернаку, Якову Захаревичу, Олегу Туркову, які на­дали 100 кг риби на консерви та паштети для наших бійців.

Низький уклін французь­ким волонтерам, які вкотре прислали посилку: 10 пар берців, 10 комплектів фор­ми, 15 маскувальних сіток на каски, 4 рюкзаки, 10 військо­вих сорочок та 20 брелочків.

Разом — ми сила. Пере­мога буде за нами.

І. БЕЗПАЛЬКО.

«ДО ПЕРЕМОГИ»

Звіт волонтерського центру з 10 по 16 травня. Дякуємо за ко­шти селам Дубова, Текуча, Старі Бабани, Коновалу Олександру, Бегіній Олені, Нагорному Сер­гію, Колісник Сніжані, Мельник Руслані, Лазеревій Аллі, Нижни­ку Сергію, зокрема колгоспному ринку за кошти в сумі 1743 грн. на бензопилу для бійця Леоні­да Кващука.

Детальніше...

 DSC5621 Під девізом «Слово - зброя, музика - набої, стріляй влучно!» стартував Всеукраїнський про­ект «Мистецький фронт», ініці­атором та організатором яко­го виступила студентська рада Уманського державного педаго­гічного університету імені Пав­ла Тичини.

Детальніше...

«РАЗОМ»

У період з 4 по 10 трав­ня штаб отримав грошові надходження від О. Варахіної, Л. Кукурудзи, С. Добрянської, С. Палія, В. Гончару­ка, Ю. Мельника, Л. Мельник (400 грн.), О. Зеленської (Ро­сія, 10 000 рублів), сало­ну «Мальва» (1000 грн. на поїздку), пастора церк­ви «Воскресіння Христо­ве» (5000 грн. на операцію очей для пораненого бійця), М. Місько (США, 150 дол.), B. Марголіуса (Німеччина, 200 євро), українців із Тар-рагони (Іспанія, 50 євро), уманчан, які постійно кида­ють кошти в скриньки штабу «Разом»!

Частина цих коштів піш­ла на придбання літньої форми, берців, миючих за­собів, одноразового посуду, ліків та води, томатної пас­ти, а частина — на поїздку в зону АТО.

Протягом тижня до шта­бу звернулося 16 бійців, про­хання яких були задоволені.

Щира вдячність всім, хто надав продукти харчування: оптовій базі «Гранд» і В. Ткаченку особисто — по 3 ящи­ки ковбаси та цигарок, 5 кг сиру, 40 пакетів згущеного молока; фірмі «Тріумф» (осо­бливо Р. Ільницькому) — по 3 ящики печива та цукерок; C. Трохименку — за овочі, консерви; О. Пашенюк (с. То-машівка) — за 15 кг буряків; сім'ї Потайніцьких — за сало. Велику кількість консервації принесла родина В. Гончарука та Ю. Литвин.

Також допомога надій­шла і від магазину «Аврора» — миючі засоби, О. Штангея — подовжувачі, лам­почки, трійники, С. Чмира — відра; О. Лопанової — розгрузки, В. Чмира, В. Філіпової та Н. Дерев'янко — тканина для плетіння маскувальних сіток та шкіряні вироби для шиття тактичних рукавиць, В. Гути — футболки та шкі­ряні вироби.

Надходить підтримка і у вигляді віршів та оберегів-янголят (О. Поліщук та В. Гу­бенко). Г. Зінець принесла до нас імуномодулятор, волон­тери історичного факульте­ту УДПУ — смачні булочки та щирі вірші, за що особисто дякуємо М. Стецько, В. Гор­дієнко — молотки та кирки, Л. Кравчук — 120 пар шкар­петок, М. Рябін з м. Апостолове (Дніпропетровщина) вислав для виготовлення пальників 22 кг парафіну, а К. Хадаковський з м. Первомайська — планшет для Б. Філіпова.

Вже вкотре ми отрима­ли підмогу і від українців з м. Таррагона, які прислали посилку вагою 100 кг для сі­мей наших захисників.

Низький уклін жителям с. Краснопілка і Л. Харитоновій особисто за організацію в приготуванні різноманіт­ної домашньої їжі, управлін­ню праці та соцзахисту на­селення — за пельмені та вареники, НВК №1 — за 6 ві­дер вареників та 10 ящиків рулетів.

Від самого початку багато нам допомагають хра­ми Свято-Покровський та Свято-Успенський. Ось і цьо­го разу від них ми отрима­ли овочі, борошняні виро­би, консервацію та іншу їжу, одяг.

Також є у нас такий бла­годійник, як О. Бердніков, який кожен місяць сплачує рахунки за електроенергію в УНУСі, де ми сушимо ово­чі для сухих борщів. До речі, цього тижня О. Руденко та Н. Скоробреха запакували аж 168 таких наборів.

За звітний період во­лонтери штабу «Разом» відправили в різні місця дислокації воїнів посилки загальною масою 737 кг, а 6 травня — машину з гума­нітарною допомогою. Вра­ховуючи складну та неста­більну ситуацію в країні, за допомогою справжніх патрі­отів міста та району нам все ж таки вдалося завантажи­ти та заправити трьохтонний автомобіль. Щира подяка В. Осадчому, який надав для поїздки 100 л солярки.

Звітуємо і про куплений за кошти українців з Іспанії тепловізор. Його вже отримала 28-ма бригада. Також на пе­редову завезли пересувний душ та жаровні, виготовлені Ю. Бистранівським та його ко­лективом фірми «Гелла».

Таким чином, в результа­ті плідної роботи було відві­дано 10 точок, завезено ба­гато потрібних речей. Хлопці дуже дякували нашим уманчанам та жителям району за постійну підтримку!

М. ТИТАРЕНКО.

«ДО ПЕРЕМОГИ»

На минулому тижні у ви­гляді грошової допомоги нам допомогли римо-католицька громада, І. Курдюк, А. Бер-кун, В. Брожин, С. Кулініч, І. Лесько, ФГ «Базис», Г. Руденко (Нью-Йорк), Л. Гон­чар, Н. Скрипник, Т. Надько, Ш. Бускіл.

За отримані кошти во­лонтери закупили окуляри, берці, цигарки, машинку для стрижки, солідол, ключі ре­монтні, два адаптери, бандани, балаклави, лампочки

(54 шт.).

Дякуємо за надання пального жителям сіл: Сви­нарка, Оксанина, Собківка, Паланка, Дмитрушки.

На велике прохання на­ших бійців В. Савчук надав воду, не перестають допо­магати нам у забезпечен­ні земляків ТОВ «Уманьпиво», В. Воговський (магазин «Смак»), В. Ханапетов (50 кг борошна), о. Анатолій з с. Дмитрушки (ящик «Мівіни», засоби особистої гігієни), о. Вадим з Михайлівської церкви міста (ящик печива), о. Олександр (генератор), Б. Олійник, І. Кисіль — пе­реноски, розетки, вимикачі, колективи шкіл та садочків (ящик цукерок, печива, по­душки, чай, обереги, ма­люнки) та просто небайдужі уманчани.

Дякуємо за продукти хар­чування та речі побутово­го вжитку, за засоби особис­тої гігієни ПП «Вландер», римо-католицькій громаді, ГО «Спільна справа», Л. Буніній, В. Брожину, Б. Розгону, В. Мельнику.

Жіноча колонія пошила і передала 13 розгрузок, від ТОВ «Уманчанка» отрима­ли 80 пар шкарпеток, а від В. Рига — одноразовий по­суд.

Від В. Федоренка, С. Трохименка, Т. Кващук, О. По­пенка та інших жителів

району ми отримали такі по­трібні для наборів сухих бор­щів овочі.

Особлива вдячність за постійну допомогу голові райради О. Дячуку.

Нам надіслали допомо­гу наші волонтери з Франції. Це військові форма та кепки, берці, наколінники, ліхтари­ки, рукавиці, цукерки, кава, чай, консерви, вологі сервет­ки. Низький їм уклін.

Також на звітному тиж­ні було організовано та від­правлено 7 посилок. До цен­тру звернулися троє бійців батальйону ім. Кульчицького, де хлопцям видали рюкзак, форму, наколінники, нало­кітники, дощовик, спальний мішок. До військової части­ни 2019 надіслали воду та по можливості забезпечили 16 бійців одягом, ліками, засо­бами гігієни.

Дякуємо всім, хто підтри­мує та допомагає. Разом ми переможемо.

І. БЕЗПАЛЬКО.

«ДО ПЕРЕМОГИ»

З 26 квітня по 2 трав­ня волонтерський штаб отримав грошові надходження від В. Захарченко, Т. Колісника, Р. Бов­куна, К. Мірошниченка, Л. Будіної, В. Лисака, о. Олександра, Пенсійного фонду, громади с. Коржова. В результаті чого вдалося придбати взут­тя, одяг, продукти харчу­вання, рації, одноразо­вий посуд, миючі засоби, засоби особистої гігієни, балістичні окуляри, при­клад, глушник, коліматорний приціл, тактичні рукавиці, рюкзак.

Детальніше...

«РАЗОМ»

Минулого тижня наша волонтерська організація отримала кошти від Свято-Успенського (Міщанка) та Свято-Покровського (Нова Умань) храмів, Свято-Тро­їцької церкви та церкви біля маслозаводу, студентсько-педагогічного колективу природничо-географічного фа­культету УДПУ, працівників шкіряно-венерологічного відділення міської лікарні.

Детальніше...

«РАЗОМ»

Волонтерська організація «Разом» протягом минулого тиж­ня надіслала 9 адресних поси­лок «Новою Поштою», близь­ко 400 пасок, відправлено 1200 кг картоплі бійцям у Волноваху. В середу машина, завантажена на 5 тонн, доставила по всій лі­нії фронту ліки, одяг, 500 пасок, близько 1000 яєць на свята і ба­гато чого іншого.

Варто відзначити, що за пе­ріод діяльності штабу волонте­ри постійно здійснюють поїздки на передову, зокрема в Маріу­поль, Володарське, Волноваху, Артемівськ, Дебальцеве, Піски, Курахове, Щастя, Лисичанськ, Слов'янськ, Станицю Луган­ську, Гвардійське, Покровське.

За кошти штабу було заку­плено нову військову форму, взуття, головні убори, карема-ти, шкарпетки, спідню білизну, цигарки, миючі засоби та одно­разовий посуд. Передали одяг та підгузники дітям солдатів з Уманщини.

Жителі міста і сіл (Полянецьке, Косенівка, Родниківка, Краснопілка, Городецьке, Гереженівка, Кочубіївка, Іванівка, В. Севастянівка) постійно до­помагають нам, надаючи засо­би гігієни, продукти, солодощі, ліки, теплі речі, в'язані шкар­петки, інструменти для роботи з технікою, які необхідні нашим воїнам як у буденному побуті, так і під час активних боїв. Зо­крема, з с. Косенівка для поїзд­ки на передову надали 40 л со­лярки та близько 3000 грн., а підприємці з харчового ринку зі­брали 1200 грн. для купівлі то­матної пасти до сухих борщів.

Допомогу надали О. Штом — фільтр для автомобіля, В. Да­видов — крапельниці, ліки, ме­дичні пов'язки, шприци, Т. Іва­нова — 5 чоловічих светрів, С. Мельник — пару берців 48 розміру, Н. Скоробреха — шта­ни, сорочки, Г. Варахіна — ку­хонні прилади, Д. Ткаченко — 5 пластикових відер, Л. Величко — крем для взуття, серветки, станки для бриття, батарейки, ніж кухонний, інструменти для роботи, М. Мельник — блок ци­гарок та 5 кг цукерок, М. Бовгира — мило, туалетний папір. Особлива подяка за про­дукти харчування, які наразі вже відправлені на передову: ЗОШ №9 (паски, цукерки, печи­во), учениці 10 класу ЗОШ №11 Д. Бражник (ящик пиріжків), сім'ї Харитонових з Краснопілки (90 яєць, крашанки, 2 коробки пи­ріжків, 3 відра картоплі, 33 бан­ки консервації, котлети), Є. Троян (ящик домашніх пиріжків), О. Зарубі (5 мішків овочів, 5 кг цибулі, 10 кг повидла), В. Бялику (ящик печива, пряжене моло­ко), Н. Дерев'янко (сухофрукти, 4 банки консервації), А. Пархоменку (2 ящики «шарлотки», 3 банки консервації), М. Цорбун (10 пасок), І. Чучмій (ковбаса, м'ясна консервація, ящик пе­чива), О. Степовому (20 кг картоплі).

Велика підтримка нам над­ходить від прихожан Свято-Успенського (с. Городецьке) та Свято-Покровського (Нова Умань) храмів.

Також дякуємо колективу НВК №1 за 8 відер домашніх вареників, мешканцям коопе­ративу №15 — за надані кошти на придбання капусти для сухих борщів, оптово-роздрібній базі «Гранд» — за 50 кг ковба­си та 3 ящики цигарок, магази­ну «Аврора» — за зубну пасту, вологі серветки, мило, шампу­ні, пакети для сміття, сірники та одеколон, магазину «Школяр» — за 6 рулонів скотчу, який не­обхідний для надійного упако­вування посилок на передову, магазину «Вігрос» — за машин­ку для стрижки.

Студенти історичного фа­культету УДПУ напекли для на­ших воїнів 30 пасок, власноруч розписали крашанки, приготу­вали салати та святкові лис­тівки до Великодня, а студенти УНУСу принесли необхідні лі­карські засоби.

Активну участь в роботі на­шої організації беруть учні та вчителі ЗОШ №№14, 11, 7, 3, 8, міської гімназії та шкіл сіл: Полянецьке, Черповоди, Родниківка, які регулярно приносять до штабу дитячі листи, печи­во, згущене молоко, чай, олію, мило, одяг та білизну.

Велику допомогу і підтрим­ку маємо від української діа­спори з Іспанії та Італії, від яких постійно отримуємо посилки з ліками, білизною, продуктами харчування, солодощами, ка­вою. А цього разу вдалося при­дбати планшет для прикордон­ників.

Наразі волонтерам необ­хідно закупити: рюкзаки, літ­ню форму, тактичні окуляри, воду, спідню білизну, шкарпет­ки, спальні мішки, головні убо­ри, берці.

Ми дякуємо всім за виявле­ну ініціативу і бойовий дух та запрошуємо до співпраці!

В. МЕЛЬНИК.

«ДО ПЕРЕМОГИ»

За отриману фінансо­ву допомогу з 5 по 11 квіт­ня ми дякуємо Л. Дашицькій, І. Добрянській, О. Поліщуку, Л. Лагвіновській, Н. Літвіновій, отцю Олександру, колгоспному ринку, агрофірмі з с. Текуча, жителям с. Паланка.

На кошти штаб закупив тактичні рукавиці (20 пар), плащі-накидки, наколінни­ки, налокітники (9 пар), балаклави (20 шт.), бандани (20 шт.), 2 джгути та 2 вій­ськові форми.

Минулого тижня нам вда­лося відправити 5 посилок для бійців В. Врадія, А. Беліченка, О. Кращенка, С. Кулініча, Я. Костюка, Олександра та Василя Власюків.

За допомогою до нашо­го центру завітали В. Осіпчук (41-й Чернігівський батальйон), якому видали продукти харчування, засо­би гігієни, цигарки, ліки, а також Ю. Литвин, К. Талапацький, В. Смиков, І. Кузь, Я. Кравець, А. Шаповал, С. Гайдук, Б. Бабій, І. Туля­ков, О. Рибачук та жінка-воїн Тетяна Нижник. Їм було видано наколінники, налокіт­ники, окуляри, тактичні рука­виці, форми, берці, балаклави, бандани, спальні мішки, глушник, розгрузки, футбол­ки, продукти харчування, за­соби гігієни, сухі борщі.

Зверталися і з військо­вої частини хлопці, які цьо­го тижня відбувають в зону АТО, для них відправили ліх­тарики, воду, продукти хар­чування.

«Спільна справа» м. Чер­каси нам передала 100 упа­ковок сухих борщів, Ю. Рижак — берці, Я. Панченко — чай, футболки, Т. Кліщ — футболки, майки, шта­ни, педуніверситету — чай, яблука, Т. Мороз — футбол­ки, А. Мушкевич — солодо­щі, В. Ткачук — бронежилет, Оксана з Слов'янського рин­ку — камуфляжні штани (3), куртки військові (10), Р. Чашурин — рюкзак, Л. Кулініч — 30 пар шкарпеток, перу­карня «Олеся» — шкарпет­ки, В. Зозуля — 100 шт. паль­ників.

Дякуємо учням школи №11 за малюнки і обереги та діткам садочка №3 — за ма­люнки і солодощі.

Також надійшла допомо­га з-за кордону від нашої во­лонтерки Ольги, яка переда­ла 15 комплектів військової форми, 5 пар берців, ліки, вологі серветки.

Дякуємо всім за підтрим­ку та допомогу. Разом ми пе­реможемо!

І. БЕЗПАЛЬКО.

«ДО ПЕРЕМОГИ»

З 29 березня по 4 квіт­ня за загальні надходжен­ня штаб закупив балаклави, гумові шльопанці, плащ-накидки, тактичні рукави­ці, вогнегасники, компаси. За кошти ми дякуємо шко­лі села Паланка, ПрАТ «Світ меблів», Л. Дашицькій, В. Мельнику, С. Трохименку і уманчанину, який побажав залишитися невідомим.

Дякуємо за 130 л со­лярки В. Осадченку, за 100 упаковок сухих борщів — ГО «Спільна справа», за воду, солодощі — В. Брожину, за пов'язки, фіксатор — Т. Кліщ, за миючі засоби, шкарпетки — О. Безсмертній, за цвяхи — Б. Олійнику, за ліки від кашлю — С. Гнатюку, за жир — товариству мис­ливців та рибалок, за засо­би гігієни — ринку «Дубки». Від Я. Печенко ми отрима­ли ліки, продукти харчуван­ня, від А. Пінковської — чай, каву, від УДПУ — чай, цигар­ки, від В. Ткаченка («Грант») — цигарки, від П. Свободяника — ковбасні виро­би, згущене молоко, сир, від управління праці і соцзахисту населення — 1000 шт. вареників, від І. Леонтьєвої — 500 шт. пиріжків, а жіноча ко­лонія виготовила і передала дві маскувальні сітки. Вдячні за допомогу І. Кисіль — плів­ку, цвяхи, умивальник, мию­чі засоби, електропатрони, лампочки, розетки, свічки, ПрАТ «Світ меблів» — цвя­хи, напилки для цепків, 30 м кабелю, ізоляційну стрічку.

Низький уклін і жителям сіл Оксанина, Городецьке, Кочубіївка за на­дані продукти харчування та жителям Піківця Н. Дубик, Н. Голуб'євій, Т. Рачок, А. Пархоменко, М. Шаповал — за випічку печива, було­чок, пиріжків.

Нам вдалося знову від­правити машину в Донецьку область нашим землякам. За водія був Р. Решетник (8-а поїздка), супроводжували Р. Бовкун (теж 8-а поїздка) та Е. Скрипник (самооборона, їздив вперше). В результаті відвідали 4 точки. Бійцям за­везли продукти харчування, засоби гігієни, цигарки, оку­ляри, бронежилет, розгрузки, воду.

Також зібрали й відправили 8 посилок бійцям: B. Врадію, О. Колієвському, C. Чорному, О. Дядюрі, В. Луненку, В. Форостянку, А. Войченку, Є. Хащевацькому, а для П. Бондара надіслали передачу вагою у 370 кг (про­дукти харчування та засо­би гігієни).

Були звернення й інших бійців, що безпосередньо заходили до нас в центр, зокрема від: Ю. Рижака, Д. Бигковята, Ю. Прищепи, І. Шлямара. Їм потрібні були: розгрузка, наколінники та на­локітники, костюм «Гортекс», балаклави, цигарки, рюкзак, спальні мішки, маскувальна сітка, продукти харчування, плівка, цвяхи, умивальник, лампочки, електропатрони, розетки, кабель, напилки, ізоляційна стрічка.

Також цього тижня була підтримка із-за кордону від нашої волонтерки Ольги, яка передала берці, військову форму, спортивні (військові) костюми, рюкзаки, костюми «Гортекс».

Велика всім подяка за підтримку і допомогу! Сла­ва Україні!

І. БЕЗПАЛЬКО.

«РАЗОМ»

Минулого тижня на адресу нашого центру на­дійшли кошти від благодій­ників: Максима Гусака та працівників ринку «Дубки», Валентина Свища, Вадима Паєвського, Світлани До-брянської, Наталії Марчен­ко, працівників навчально-виховного комплексу №1 та магазину «Природне дже­рело».

Висловлюємо щиру вдячність за надання необ­хідних речей для воїнів АТО: Надії Водяник, Ларисі Шелепко, Аллі Волошиній, Га­лині Гапенко, Ользі і Даші Задорожнім, підприємцям з колгоспного ринку; за про­дукти харчування - Наталії Козій, Анні Добровольській, громадянам Кононюк та Хуковій.

За постійну допомогу особливі слова подяки хо­чемо сказати родині Мель­ників.

Учні ЗОШ №11 сплели маскувальну сітку для Ми­коли Шпірка та передали теплі речі; учитель НВК №7 Людмила Лісова разом з учнями зібрали посилку з продуктами харчування та засобами гігієни; Василь Франчук (Уманська виправ­на колонія) надав маску­вальні сітки; Олександр Шишкін та Богдан Розгон закупили 10 упаковок шам­пуні.

Постійно допомагають продуктами харчування, за­собами гігієни та солодоща­ми прихожани храмів: Свято-Покровського (Нова Умань), Свято-Успенського (Міщан­ка) та Свято-Покровського (с. Городецьке).

Волонтерський центр «Разом» тісно співпрацює з українською діаспорою. Ми­нулого тижня австрійська громада через Ольгу Олефірову надала медичні пре­парати: пластирі, бинти, зне­болювальні та кровозупинні засоби.

Волонтери нашого шта­бу відвідали двох поране­них бійців, які перебувають на лікуванні у Дніпропетров­ську та Києві, допомогли ко­штами.

Небайдужі мешканці міс­та та району передали в дес­нянський навчальний центр продукти харчування (ово­чі, консервацію) та найнеобхідніше, що замовляли мобі­лізовані: форму, каремати, берці, спальні мішки, тактич­ні окуляри. Зокрема Володи­миру Коханському придба­ли планшет, сімнадцятьом бійцям Нацгвардії поповне­но рахунки на мобільних те­лефонах.

Упродовж звітного пері­оду штаб закупив: берці, камуфляжну форму, тактичні окуляри, каремати, наколін­ники та налокітники, медика­менти, чай, каву.

Ольга Поплавська з Іспа­нії надіслала посилку з со­лодощами, рибними консер­вами, іграшками для дітей добровольця Юрія Заремби з Громів.

У Донецьку та Луган­ську області спорядили 12 посилок, зокрема у м. Дніпро надіслали посил­ку вагою близько 500 кг з продуктами харчування, засобами гігієни, теплими речами.

Справжні патріоти Укра­їни - Євген Романчук, Вікто­рія Кислиця, Марія Титаренко та Володимир Нєвєжкін 4 квітня організували благо­дійний концерт за участі ві­домого бандуриста та коб­заря Віктора Пашника. Під час концерту зібрали 1200 грн. на придбання спецформи «Горка» для Євгена Костюкевича.

Відомий гонщик та гро­мадський діяч Олексій Мочанов придбав для Віктора Негодуйка рюкзак, бронежилет, кевларову каску.

Нагадуємо, що волонтер­ський центр «Разом» знахо­диться за адресою: м.Умань, вул. Жовтневої революції, 7 (поряд із торговим центром «Барвінок»).

В. МЕЛЬНИК.