Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

 6
Уманчанин Євген Пухальський — відомий український військовий волонтер. Механік за освітою, після декількох місяців на Російсько-Українській війні в складі добровольчого батальйону, він зрозумів, що зможе виготовляти спеціальні інженерно-механічні пристрої, які підвищать ефективність української зброї. Саме виготовленням «спецпристроїв» він уже 6-й рік займається разом з однодумцями з волонтерського  центру допомоги армії.

7

— Війна з Росією досі не закінчилася, тому ми продовжуємо виготовляти і передавати у діючі бойові підрозділи «спец­пристрої», печі-буржуйки і запасні частини для стрілецької зброї, — розповідає Євген Пухальський, — на початку вій­ни робили ще й пристосування саперам для  розмінування.

 

Всього за період війни уманські волонтери розробили 24 види пристроїв, з яких найбільшим попитом і досі користуються деталі до стрілецької зброї. Відправили на фронт більше 500 штук таких «пристроїв». Вже у 2020 році сформували і передали захисникам 14 посилок і запити надходять ще і ще.

Зрозуміло, що самі волонтери не справилися б з такими обсягами, пояснює Євген Пухальський, тому від імені центру допомоги армії при ГО «Закон і справедливість» дякує всім, хто допомагають: Кузьменко І.В., Мисюра В.П., Багінська М.М.,Зрайченко Н.В., Зрайченко А.Є., Жупіков Д.І., Кучеріненко Г.М., Коніс О.А., Голобойченко А.М., Кіслинський В.П., Дубіна А.В., Ружин О.В., Вовк О.М., Скрипник П.М., Слонський В.О. Волонтери центру тісно співпрацюють зі штабом «Разом», Уманським структурним підрозділом «Авер-тех», колективом ПП Вовк, Уманським  медичним та педагогічним коледжами та Уманським професійним ліцеєм.

Зараз волонтери виготовляють засоби маскування.

— Нам завжди потрібен метал для наших «виробів», а зараз особливо потрібна мішковина для маскувальних костюмів «кікімор», — каже Євген Михайлович, — старі лантухи, в будь-якому стані та кількості. З мішковини ми виготовляємо маскувальні костюми — «кікімори». Це іде більше весняно-осіннє маскування, тому до осені у нас ще є час, аби їх зробити. Надії на те, що війна скоро закінчиться немає, а допомогти хлопцям добре замаскуватися ми можемо.

Усі, хто має можливість та бажання допомогти, звертайтеся за тел.: 098-47-02-059.