Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

1

На габаритно-ваговому пункті поблизу Умані інспектори Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) зупинили вантажівку вагою 93 тонни, із дозволених 40.  
Про це повідомив Суспільному спеціаліст відділу держконтролю «Укртрансбепеки» Черкаської області Іван Медуха. Зі слів фахівця, дозволів на великовагові перевезення водій не мав. За таке порушення йому передбачено штраф розміром 34 тисячі гривень, та плата за проїзд 5 377 євро. Іван Медуха додав, що з початку року це найбільше перевантаження автомобіля, яке їм вдалось зафіксувати.


Патрульна поліція Черкаської області НАГАДУЄ:
З 01.06.2020 року для транспортних засобів вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь понад 7 тонн обмежено рух автомобільними дорогами загального користування в денну пору доби за температури вище +28ºС. Водії можуть продовжувати рух, коли температура стане нижчою вказаного показника.
Заборона не розповсюджується на транспортні засоби, що здійснюють перевезення: небезпечних вантажів, швидкопсувних вантажів, живих тварин та птиці, перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.