Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

Банери

Уманська зоря

Останні публікації

Погода

 

зменшать ставки єдиного податку для підприємців І та ІІ груп, які не мають можливості працювати в умовах карантину

Коронавірус призупинив на невизначений час роботу малого та частково середнього бізнесу. Більшість ФОПів зараз не працюють, а за час простою змушені заплатити єдиний податок, інакше на них чекають штрафні санкції.

Розуміючи складну економічну ситуацію, що виникла у зв’язку з вимушеними обмежувальними заходами через пандемію, міський голова Олександр Цебрій пропонує зменшити податкове навантаження на уманський бізнес. І переконаний, що таке рішення підтримають усі депутати Уманської міської ради.

— Ми маємо піти назустріч підприємцям Умані. Зараз перед нами стоїть два головні завдання — максимально убезпечити уманчан від COVID-19 і врятувати економіку, за допомогою якої будемо повертати місто до звичайного ритму життя. Дуже важливо зараз підтримати дрібний бізнес, щоб ніхто не закрився, адже це і робочі місця, і майбутнє надходження до місцевого бюджету. Це питання юридично вже відпрацьоване, є підготовлений проєкт рішення щодо надання пільг на період з 1 квітня по 31 травня платникам єдиного податку І та ІІ груп, які вимушено не здійснюють підприємницьку діяльність під час карантину.

Олександр Цебрій також подякував соціально відповідальному бізнесу міста за підтримку уманських медиків та допомогу лікувальним закладам. Серед вкрай необхідних речей, закуплених уманськими підприємцями, захисні окуляри і рамки-шоломи, санітарно-захисні екрани, одноразові контургофровані дихальні апарати, багаторазові респіратори, бактерицидні рециркулятори, одноразові комбінезони, комплекти захисних костюмів тощо.

Альона БІЛАН