Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

Банери

Уманська зоря

Останні публікації

Погода

6

З 15 квітня після ізоляції і ретельної санітарної обробки відновила роботу Уманська дитяча лікарня. З 8 по12 квітня 9 медичних працівників на чолі з директором, а також троє маленьких пацієнтів і дві мами перебували тут на ізоляції. Такі вимушені заходи пов’язані з тим, що в однієї дитини було виявлено корононавірусну інфекцію. Зараз малечу лікують в інфекційному відділенні міськ­лікарні.

 

Перебування в ізоляції стало певним випробуванням і для медиків, і для пацієнтів. Вони успішно пройшли цей тест! А тест на можливе інфікування теж показав втішний результат: коронавірусу немає!

Та без фейкової ложки дьогтю у наші часи не буває. Так і тут – покотилися Уманню чутки, що в дитячій лікарні ізольовані люди не мають що ні їсти, ні пити. Лікар цього закладу Тетяна Белінська розвінчує ті безпідставні вигадки:

- Ми відчували суттєву підтримку, були забезпечені і засобами захисту, і смачним калорійним харчуванням. Хоча в подібній ситуації всі опинилися вперше і не мали чітких алгоритмів дій. Тому хвилювалися і ми, й пацієнти. Але взаємно стримували емоції, підтримували один одного. Та й наші рідні поставилися до вимушеного обмеження з розумінням.

- З відновленням роботи ми внесли певні зміни до маршруту пацієнтів: тепер прийматимемо їх тільки після проведення тестів на Covid, які мають робити в інфекційному відділенні, - дав роз’яснення директор КНП «Уманська дитяча лікарня» Олександр Максютов.

Сергій ІВАНОВ