Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

Банери

Уманська зоря

Останні публікації

Погода

2

7 квітня роботу Уманського колгоспного ринку проінспектував міський голова Олександр Цебрій.

— Певні обмежувальні заходи в умовах карантину стосуються також і нашого колгоспного ринку: діє заборона на торгівлю в рядах. Уманчани висловлюють сумнів, чи дотримуються норм торгівлі на території ринку. Сьогодні дозвіл на ведення тут торгівлі мають власники магазинчиків та кіосків, і лише ті, де дотримуються усіх карантинних норм. Також дозволено торгувати насінням, посадковим матеріа­лом і добривами. Для всіх інших груп товарів ринок зачинено! – пояснив мер Умані.

Директор Уманського колгоспного ринку Ігор Слонь розповів:

— Сьогодні багато підприємств тимчасово припинили свою діяльність, це стосується і нашого ринку. Чи готові підприємці і покупці дотримуватися вимог, озвучених Головним санітарним державним лікарем? Думаю, ні. Бо навіть у великих магазинах люди часто нехтують вимогами безпеки. Дотримуватися їх на ринку взагалі неможливо — це моя думка. Ми забезпечили умови для реалізації посадкового і насіннєвого матеріалу. Продавці перебувають на відстані трьох метрів один від одного, всі у засобах індивідуального захисту, відведено полосу для покупців. На вході в ринок людей попереджаємо, щоб дотримувалися дистанції, також оголошуємо вимоги через гучномовець.

Ряди на Уманському колгоспному ринку, де торгують овочами і фруктами, молоком і м’ясом, зараз безлюдні. На замку і павільйони для торгівлі непродовольчою групою товарів.

Вікторія ШИБІНСЬКА