Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

Банери

Уманська зоря

Останні публікації

Погода

3

Підприємець Володимир Панчук розповідає, що сьогодні його магазин, як і більшість інших, закритий через карантин. Проте коли почув, що в Умані лабораторно підтвердили перший випадок захворювання на COVID-19, вирішив, що має допомогти тим, хто продовжує забезпечувати життєдіяльність міста. Міська і дитяча лікарні, міська поліклініка, пологовий будинок, автогосподарство, швидка допомога, психіатрична та інфекційна лікарні, станція переливання крові, поліція, податкова, управління праці і соціального захисту населення та пожежна частина — заклади, до яких минулого тижня уманський підприємець Володимир Панчук завіз акумуляторні обприскувачі, щоб тут могли швидко та ефективно здійснювати дезінфекцію приміщень.

— Я торгую цими обприскувачами і вони в мене є, тому вирішив їх розвезти до закладів, які зараз працюють. Ці служби продовжують роботу, спілкуються з інфікованими хворими. Без цих служб місто просто не зможе нормально функціонувати, — підприємець, депутат Уманської міської ради Володимир Панчук.

Він розповідає, що це звичайні садові обприскувачі, проте ними дуже зручно і без зусиль можна проводити дезінфекцію:

— Дезінфікувати обприскувачем можна на досить великій відстані, він охоплює велику площу, а дезінфектора потрібно менше і по часу буде швидше.

Наприклад, в дитячій лікарні дезінфекцію потрібно проводити кожні півтори години.

— КНП «Уманська дитяча лікарня» працює в штатному режимі, введені певні протиепідемічні заходи: обмеження відвідувань, посилення дезінфекційних заходів. Адже вони є надзвичайно важливим методом запобігання поширенню коронавірусної інфекції. Таким приладом досить зручно і швидко можна проводити дезінфекцію приміщень нашого лікувального закладу, — директор КНП «Уманська міська дитяча лікарня» Олександр Максютов.

— Зараз такий час, що просто потрібно забути про гроші, політику чи свої інтереси, бо ця хвороба може прийти до кожного, — додав Володимир Панчук.

Вікторія ШИБІНСЬКА