Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

1 7

Почесне І місце та диплом І ступеня отримав студент­ський народний аматорський театр драми і комедії Уман­ського державного педагогіч­ного університету імені Павла Тичи­ни (керівник - На­талія Алексеєва) на XV Всеукраїнсько­му фестивалі ама­торських театрів та цирку, що проходив у м. Гостомель Київ­ської області.

Детальніше...

Нещодавно в Одесі прохо­див І Міжнародний фестиваль-конкурс «Музичний всесвіт». Всеукраїнська громадська ор­ганізація «Спілка музикантів України» та ГО «Українська хо­рова асоціація» запросили до участі у фестивалі народний аматорський вокальний ан­самбль «Полонина» Умансько­го музичного училища. Разом з його учасниками вирішили ви­пробувати свої сили й інші ко­лективи нашого навчального закладу — чоловічий ансамбль «Будьмо», жіночий ансамбль «Жютем» і сольні виконавці. Солісти й ансамблі виступали у різних жанрах: академічний, народний, естрадний.

Детальніше...

DSCN2660

29 квітня в межах про­екту «Академія молодіжно­го лідера» відбулося чер­гове заняття, темою якого стала «Взаємодія влади і засобів масової інфор­мації». На цей раз допові­дачів було декілька, але кожен із них висвітлив окреслену тему по-своєму.

Детальніше...

Уманський національ­ний університет садівництва розпочинає благодійну ак­цію «Чисте довкілля - мирне небо», яка триватиме з 1 по 31 березня 2015 року.

Детальніше...

В лютому ц. р. в Уман­ській філії відбулися урочис­ті збори, присвячені випуску студентів заочного відділен­ня факультетів економіки і менеджменту та інформацій­них систем і технологій.

Детальніше...

Наукова група одного з найбільш авторитетних рейтингів у міжнародному освітньому середовищі Webometrics ranking of world’s universities опублікувала січневий рейтинг університетів світу. Цього разу до рейтингу включено 297 вітчизняних вищих навчальних закладів. Приємно зазначити, що за результатами першого рейтингування 2015 року серед вишів Черкащини лідирує Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

Детальніше...

Як стати успішним та максимально досягнути всього, про що мрієш навчались лідери студентського самоврядування на черговому занятті в ме­жах проекту «Академія молодіжного лідера».

Детальніше...