Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

3 8 4

На базі факультету соці­альної та психологічної осві­ти Уманського державного пе­дагогічного університету імені Павла Тичини за сприяння управління праці та соціаль­ного захисту населення Уман­ської міської ради відбувся ІІ фестиваль творчості для осіб з обмеженими фізичними мож­ливостями «Рівні між собою ми, будемо разом Я і Ти». Ор­ганізаторами заходу виступи­ли «Школа соціальних знань» (координатор - доцент Галина Бондаренко) та Центр соціаль­ної та освітньої інтеграції «Без бар'єрів» (координатор - до­цент Майя Перфільєва).

Детальніше...

1 7

Почесне І місце та диплом І ступеня отримав студент­ський народний аматорський театр драми і комедії Уман­ського державного педагогіч­ного університету імені Павла Тичи­ни (керівник - На­талія Алексеєва) на XV Всеукраїнсько­му фестивалі ама­торських театрів та цирку, що проходив у м. Гостомель Київ­ської області.

Детальніше...

Нещодавно в Одесі прохо­див І Міжнародний фестиваль-конкурс «Музичний всесвіт». Всеукраїнська громадська ор­ганізація «Спілка музикантів України» та ГО «Українська хо­рова асоціація» запросили до участі у фестивалі народний аматорський вокальний ан­самбль «Полонина» Умансько­го музичного училища. Разом з його учасниками вирішили ви­пробувати свої сили й інші ко­лективи нашого навчального закладу — чоловічий ансамбль «Будьмо», жіночий ансамбль «Жютем» і сольні виконавці. Солісти й ансамблі виступали у різних жанрах: академічний, народний, естрадний.

Детальніше...

11049644 830927317025680 8558208092401597237 n

1 вересня у всіх на­вчальних закладах Укра­їни лунає дзвоник, який запрошує школярів та студентів до навчання. Не став винятком й Уман­ський медичний коледж. На День знань у подвір'ї закла­ду зібрались студенти, ви­кладачі, батьки.

Детальніше...

DSCN4507

Вже стало доброю тради­цією для навчальних закла­дів міста напередодні Дня знань проводити традицій­не дійство — посвяту пер­шокурсників у студенти. Для Уманського державного пе­дагогічного університету іме­ні Павла Тичини це свято по­двійне. Адже вуз в цьому році святкуватиме 85 років від дня заснування.

Детальніше...

DSCN2660

29 квітня в межах про­екту «Академія молодіжно­го лідера» відбулося чер­гове заняття, темою якого стала «Взаємодія влади і засобів масової інфор­мації». На цей раз допові­дачів було декілька, але кожен із них висвітлив окреслену тему по-своєму.

Детальніше...

Уманський національ­ний університет садівництва розпочинає благодійну ак­цію «Чисте довкілля - мирне небо», яка триватиме з 1 по 31 березня 2015 року.

Детальніше...

В лютому ц. р. в Уман­ській філії відбулися урочис­ті збори, присвячені випуску студентів заочного відділен­ня факультетів економіки і менеджменту та інформацій­них систем і технологій.

Детальніше...

Новини інформагентств

Читати всі новини...