Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

8

як власна справа допомогла атовцю Миколі Березівському пережити затяжний карантин

Ще років зо три тому про мікрогрін в Україні чули хіба що лише у модних ресторанах. Та вже сьогодні він знаний як серед рестораторів, так і серед людей які дбають про своє здоров’я, або просто любить, щоб страва була красивою. Усі секрети вирощування маленької зелені знає 26-річний уманчани Микола БЕРЕЗІВСЬКИЙ.

— Напевно у кожного з нас в житті виникала така ситуація, коли ти запитуєш себе: а що робити далі? В мене так було після того, як я прийшов з АТО, повернувся після трьох років служби у добровольчих батальйонах. Спочатку шукав підходящу роботу, були навіть солідні пропозиції. Та коли знову потрібно було вирішувати, куди цього разу вирушати, моя кохана дівчина сказала: «А може давай спробуємо самі, на себе?».

4

І вже навіть був готовий варіант: бойовий товариш порадив вирощувати мікрогрін — це зелень городини, зібрана після пророщування до стану проростків, яка в десятки разів корисніша за свої аналоги дорослих рослин. Довго вагався, але все-таки вирішив спробувати що це таке. Робив все чітко за інструкцією друга і в мене ріс чудовий мікрогрін. Я відчував, що мені подобається цим займатися, недарма ж закінчував аграрний університет, та й взагалі ще з дитинства любив працювати на землі, мав свою грядку на маминому городі, впроваджував там так звані новітні технології — це я про мульчування, про яке тоді у моєму селі, думаю, як і в багатьох інших, мало хто знав.
Справи йшли по наростаючій, я впевнено будував плани, та карантин застав зненацька, думаю, як і всіх. Розумів, що буде важко, бо ж основна частина зелені йшла на харчові заклади, а вони вимушені закритися.

5 

У цій складній ситуації мене виручили дві речі: мій досвід — бо все, чого мене навчила війна, у жодному разі не опускати руки; люди — як виявилося за невеликий час нашої роботи в нас з’явилися вірні шанувальники.

6

Ми почали більше рекламувати свій продукт, до корисного додали ще й безпечне — екологічність. Це один з основних принципів нашої роботи. Для мене важливо, щоб сміття не літало вулицями, наскільки буде «смачним» повітря, яким ми дихаємо, яку воду питимуть наші діти. Важливо своїм існуванням принести мінімум шкоди. По максимуму уникаю поліетилену. Насіння для посіву беру абсолютно чисте, не­оброблене, а процес вирощування проходить без хімічного підживлення. Під посадку купую натуральні субстрати, а не їх дешевші синтетичні замінники. На жаль, вимушено використовую пластикові лотки, оскільки в паперових коробках ніжні паростки мікрогріну надто швидко в’януть. Проте пропоную клієнтам повертати ємність за значну знижку на наступну покупку.

Сьогодні мікрогрін для мене вже не просто робота чи захоплення, це вже спосіб життя.

Саме завдяки цій справі, я знайшов цінніше, ніж просто заробіток, — вдалося познайомилися з багатьма хорошими, цікавими та оригінальними людьми. Мої клієнти – освічені, цікаві, вольові, жваві та позитивні! Спілкування з кожним додає сил і надихає. З одних я беру приклад, чогось вчуся, від інших можу отримати незамінну пораду. У свою чергу намагаюся віддячити людям якісним і чистим продуктом, який зветься мікрогрін.

Підготувала Олена САМОТОКА

Знайти Миколу Березівського та замовити мікрогрін ви можете за телефоном: 093 793 7767 або ж у соціальних мережах на Facebook — Мікрогрін. Здорове харчування Умань та в instagram — microgreen_uman.