Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

9
120 авто і мотопілотів з України, Молдови та Польщі взяли участь у великих перегонах Професійної Україн­ської дрегрейсинг серії «Адреналін Драйв Дрегрейсинг» в Умані, які відбулися 1 та 2 серпня на військовому аеродромі.

Тільки повне розуміння важливості таких змагань для розвитку українського автомотоспорту з боку міської влади, міського голови Олександра Цебрія, конструктивна співпраця з організаторами зробили можливим проведення надпотужних чемпіонатів з авто- та мотодрегрейсингу міжнародного рівня в Умані, вважає Андрій Гальчинський, Голова Вінницької Федерації драгрейсингу і дрифту.

6

В Умані відбулася топ серія України, тому допуск до змагань отримали лише кращі пілоти та їх неймовірні дрегстери. Один з таких, український болід «Характерник» завжди в полі уваги глядачів на всіх перегонах. Автомобіль класу ProMod віддалено нагадує Chevrolet Camaro, але як розповів член екіпажу Сергій Білик її повністю зробили «з нуля». Вона має під капотом чотири тисячі кінських сил, вагу 1 200 кг., динаміка її розгону —це одна секунда до сотні і дві до двохсот. Але так вона може їхати виключно на спеціальних дрег-стріпах, на жаль в Україні таких немає. Власник і пілот боліда Ігор Каряка планував поганяти українським суперкаром на міжнародних змаганнях, але через карантин практично всі вони відтерміновані «до кращих часів». Тим більш важливими є змагання в Умані, які за дотримання всіх карантинних вимог все ж таки відбулися.

7

Глядачі, серед яких були не лише мешканці Умані, але й шанувальники автомотоспорту з багатьох міст України, зазначили якісну підготовку, велику кількість доступних антисептиків і найголовніше — високий рівень спортсменів та техніки, яскраве видовище.

Змагання з авто- та мото­дрегрейсингу проходили у день Повітряних сил України. Тому офіційну церемонію відкриття міський голова Олександр Цебрій розпочав з подяки та вшанування українських військових льотчиків. Він зазначив, що Умань завжди відкрита для цікавих і корисних масових заходів, які сприяють популяризації нашого міста в Україні і в світі.

Оганізатори змагань подякували всім, хто посприяв у проведенні Професійної Української дрегрейсинг серії «Адреналін Драйв Дрегрейсинг» в Умані.

Володимир СТЕПОВИЙ