Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

11

Перед початком 73-ої сесії Уманської міської ради Олександр Цебрій відзначив п’ятьох спортсменів-уманчан, які отримуватимуть міську спортивну стипендію у 2020 році.

Цьогоріч міські стипендії матимуть: член національної жіночої збірної команди України з футболу, гравець ЖФК «Пантери» Умань, краща футболістка України 2019 року Оксана Білокур; кандидат у майстри спорту України, член національної збірної з боксу, переможець чемпіонату України з боксу серед юніорів Дмитро Колісніченко; майстер спорту України міжнародного класу, член національної збірної з боксу 2019 року, срібний призер Кубка України Євгеній Овсянніков; кандидат у майстри спорту України, член національної збірної з веслування на байдарках і каное, срібний і бронзовий призер чемпіонату України серед юніорів Ярослав Телепенько; кандидат у майс­три спорту України, член національної збірної з веслування на байдарках і каное, переможець і срібний призер Кубка України серед юніорів Вадим Ткачук.

Довідково. В Умані з 2017 року призначають міські стипендії перспективним спортсменам, які прославляють наше місто в Україні та за її межами. Щороку п’ять спортсменів отримують фінансову підтримку від міста. За чотири роки стипендіатами були: футболістки Оксана Білокур, Лілія Моспан, Аліна Герасименко; веслувальники Владислав Мегесь, Юлія Юрійчук, Петро Подолянець, Вадим Ткачук; боксери Сергій Швець, Дмитро Колісніченко, Валентин Івасюк, Євгеній Овсянніков; тенісист Ярослав Жмуденко.

Вікторія Коваль