Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

Трохи більше року тому підприємство КП «Уманьводоканал» переживало нелегкі часи: несвоєчасно виплачувалась заробітна плата працівникам, великі борги за електроенергію, за­купівлю води, а про допомо­гу працівникам-ветеранам мова не йшла взагалі.

В кінці 2014 року очолив підприємство Юрій Мико­лайович Токарев. Під його мудрим керівництвом за досить короткий час під­приємство змінило своє об­личчя: ліквідовано борги по виплаті заробітної плати, розрахувалися за закупівлю води, електроенергію, зни­жено тарифи на воду і кана­лізацію.

Крім розв'язання економічних проблем, директор знайшов можливість нада­вати матеріальну допомо­гу ветеранам-ювілярам сво­го підприємства. В нагороду тим, хто пропрацював у во­доканалі 25 і більше років, посадовець передплатив на 2016 рік газету «Уманська зоря», яку ми читаємо із за­доволенням.

Рада ветеранів КП «Уманьводоканал» щиро дякує всьому колективу та особисто Юрію Миколайо­вичу за турботу про своїх колишніх працівників та ба­жає подальшої плідної пра­ці.

За дорученням ради ветеранів КП «Уманьводо-канал» — Г. РОДІКОВ.

6 8 1

Кожна дитяча душа на Новорічні та Різдвяні свя­та чекає дива, здійснення омріяного бажання. Чека­ли на них й діти, батьки яких перебувають в зоні АТО.

Втілити в життя хоча б одне із бажаного, подару­вати малечі веселий на­стрій й приємні враження взялися небайдужі люди.

Детальніше...

4 8 1

Новий рік — таємниче, загадкове свято, напере­додні якого навіть дорос­лі очікують на дива та по­дарунки, а про дітлахів годі й говорити. Тому не мож­на вигадати кращого пода­рунка для дітей шкільного віку, ніж новорічна казка-вистава.

Щоб хоч трішки розра­дити дітлахів із соціально незахищених сімей Уман­ського району, підсолоди­ти їхнє життя, відділ у спра­вах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації орга­нізував для них поїздку до Черкас на Новорічно-Різд­вяне свято.

Детальніше...

Новини інформагентств

Читати всі новини...