Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

3

У середині квітня в Умані ініціювали створення ПЛР лабораторії, оскільки уманчанам доводилося чекати по кілька днів, аби у розпал епідемії отримати із Черкас результат аналізу на COVID-19.

Директор КНП «Уманська міська лікарня» Ігор Григоренко, за дорученням міського голови Олександра Цебрія, вивчив можливість створення такого підрозділу та наприкінці квітня уманським підприємцям презентовано проект лабораторії. Першою ластівкою реалізації проекту стало придбання лікарнею сучасного ампліфікатора для діагностики методом полімеразно-ланцюгової реакції. Вартість апарату більше 1 млн. грн. Придбаний він за благодійні кошти, які надійшли на цільовий рахунок, відкритий при КНП «Уманська міська лікарня».

Детальніше...

2

Ніхто його не очікував, а він «підкорив» цілий світ ― COVID-19, вірус, який випробовує людство на людяність. В протистоянні поширенню епідемії уманчани згуртувалися навколо медиків, допомагаючи хто чим може, незалежно від звань посад та статків: міський голова, студенти, депутати, пенсіонери, підприємці ― всі стали меценатами і благодійниками, закуповуючи захисні костюми, маски, прилади ШВЛ.

Детальніше...

7

Карантин поставив на паузу звичний ритм життя для мільйонів людей по всьому світу.

— Та серед цих мільйонів обов’язково є одна людина якій зараз найтяжче, і вона живе поряд з тобою, просто треба це побачити і захотіти допомогти — вважає уманчанин Дмитро Кротик, очільник благодійного фонду «Уманський центр допомоги».

Детальніше...

6

Директор ТЦ «Епіцентр-Умань» Тарас Шевченко передав 25 респіраторів класифікації захисту FFP-3, які за рекомендацією ВООЗ повинні використовувати лікарі, що систематично мають контакт із хворими на коронавірус. Ці захисні респіратори вже у лікарів інфекційного відділення КНП «Уманська міська лікарня».

Детальніше...