Передплатна кампанія - 2018 триває! Наш індекс: 61250.

8 4 1

У всі часи, коли Україні загрожувала небезпека, на її захист ставали мужні й сильні люди. Честь, віра, самопожертва на благо Вітчизни - головні чес­ноти українців. От і сьо­годні діти нашої матері -України, бійці в зоні АТО, сумлінно виконують свій синівський обов'язок, де­монструючи силу та не­зламність українського духу.

Уманщина пишається своїми героями, які муж­ньо боронили рідний край і загинули, здобуваючи нам мир: Анатолій Поліщук , Анатолій Слонський, Ві­ктор Кумановський, Воло­димир Рижак, Дмитро По­жарський, Іван Качур, Ігор Шлямар, Олег Орлов, Олек­сій Курмашев, Сергій Гаврилюк.

Іхній подвиг навчає нас, як любити рідну землю, бути справжнім патріотом. Адже герой - це профе­сія, яку не опановують у коледжах чи вишах. Це той, хто не шкодує влас­ного життя заради іншого, хто вчинками, щирою ду­шею викликає захоплення та гордість, хто є прикла­дом сміливості, самопо­жертви та доброти.

Сьогодні в гімна­зії навчаються 14 дітей, батьки яких перебува­ють у зоні АТО. Перемо­ги здобуваються не лише зброєю, але й згуртова­ністю, любов'ю і терпін­ням, добрими справами. Учнівсько-батьківські ко­лективи разом з учителя­ми Уманської міської гімназії допомагають і підтримують воїнів АТО та їхні родини, організовують зустрічі із за­хисниками.

Торік у жовтні гімназис­тами було проведено бла­годійний вечір, під час якого зібрано 1046 гривень. Бать­ки 5-Б класу, доклавши до зібраної суми 500 гривень, допомогли старшокласни­кам придбати ліки, які було передано бійцям АТО че­рез волонтерський штаб «Разом». А учні 7-В класу взяли участь у міській акції «Лист бійцеві АТО» та від­значені сертифікатом Наці­онального Реєстру рекордів України з одночасного напи­сання дитячих листів захис­никам Вітчизни. Наприкінці 2015 року учнівсько-батьків­ські колективи 1-11-их кла­сів взяли активну участь у благодійній акції до свята Миколая та Різдвяних свят, під час якої волонтерсько­му штабу «Разом» було пе­редано для бійців АТО та їхніх родин теплі речі, со­лодощі, печиво, консерва­цію, мед, фрукти, листи й малюнки дітей, книги, м'які іграшки та розвиваючі ігри. Учениця 9-В класу Вален­тина Коломієць організува­ла благодійний розпродаж власноруч виготовлених різдвяних янголят і виручені кошти передала бійцеві АТО Сергію Давидову.

Віримо, що наша допомо­га додасть воїнам АТО сили й впевненості на шляху до пе­ремоги.

С.ПІОТРОВСЬКА, вчитель початкових класів міської гімназії.

Новини інформагентств

Читати всі новини...