Передплатна кампанія - 2019 триває! Наш індекс: 61250.

1 8 4Новорічні та Різд­вяні свята — особли­ві моменти в жит­ті кожної людини, і найперше для дітей. Адже для них кален­дар зимових свят — це шкільні канікули, святкові ранки та роз­важальні програми з конкурсами і, звичай­но, подарунками від Діда Мороза та Снігу­роньки.

Зробити свята для дітей міста весе­лими та незабутніми — важливе завдан­ня, яке ставить перед відповідними струк­турами очільник міс­та Олександр Цебрій. Отож 24 грудня в міському Будинку культури відбулося Новоріч­не свято, яке запалило вог­ники радості в очах 450 дітей пільгових категорій.

Міський голова Олек­сандр Цебрій прийшов висловити найтепліші вітання маленьким уманчанам зі світлими та ра­дісними зимовими святами.

— Нехай Дід Мороз прине­се під ялинку омріяні подарун­ки. Бажаю вам радості, успіхів у навчанні та творчості. Рос­тіть здоровими та розумними і пам'ятайте, що ви — майбут­нє міста Умань! — зазначив Олександр Володимирович.

А святковим подарунком для малечі стала новорічна вистава «Подарунок Сніго­вої королеви», автор, режи­сер і постановник якої Іри­на Бакланова. Її учасники (хореографічні колективи міського Будинку культури «Ритм», «Ровесник», «Топо­льок») вдало демонструва­ли свої таланти. Скільки радощів, щирого захоплення можна було побачити на об­личчях у малечі, коли перед ними з'явилися улюблені каз­кові герої: Дід Мороз та Сні­гуронька, Снігова королева, Вовк з Вовченятами, Баба-Яга з сестрами, Сніговик з маленькими Сніговичками, красуні Сніжинки та ін. Захід пройшов у сучасному стилі та мав велику зацікавленість з боку глядачів.

1 8 2

В цей день у фойє закла­ду малечу гостинно зустрі­ла прикрашена іграшками та блискітками зелена красуня, аромат якої нагадував про наближення Нового року. Та який же Новий рік без пода­рунків? Тож жодна дитина не залишилася поза увагою і по завершенню свята отримала солодкий подарунок.

С.КОЗІЄНКО.

Новини інформагентств

Читати всі новини...