Передплатна кампанія - 2019 триває! Наш індекс: 61250.

class="WordSection1">

DSCN4589

Першого ве­ресня навчаль­ні заклади нашого міста знову напо­внились веселим гамором, а кла­си радо зустріча­ли святково одяг­нених і усміхнених школярів. Хтось з них прийшов до рідної школи удру­ге, втретє, вчет­верте, ну а хтось — востаннє чи вперше. В Ума­ні цьогоріч День знань відбувався із присмаком неви­мовного смутку за героями, які покла­ли свої життя за незалежність на­шої держави, тому під час урочистос­тей не забували вшанову­вати пам'ять загиблих.

На урочисту лінійку з нагоди Дня знань до шкіль­ної родини загальноосвіт­ньої школи ступенів №1 завітав виконуючий обов'язки міського голови Олександр Цебрій. DSCN4610

Він ви­словив найщиріші слова вітань та побажав міцно­го здоров'я, радості, неви­черпної наснаги, успіхів у роботі та навчанні шанов­ним вчителям та учням, а особливо тим, для кого ни­нішнє 1 вересня залишить­ся особливо пам'ятним, сповненим незабутніх вра­жень та емоцій, і вручив подарунок.DSCN4641

За доброю традиці­єю до участі в урочистій церемонії першого дзво­ника долучились бать­ки, представники відділу освіти, місцеві народні об­ранці, колишні випускни­ки, приватні підприємці, які в такий нелегкий час до­помагають навчальному закладу проводити ремон­ти, поліпшують його ма­теріально-технічну базу. Лунали слова вітань і від директора школи Зорини Коваленко.

DSCN4630DSCN4612

Віршами, танцями та піснями зустрічали пер­ший день навчального року школярі, для яких од­разу по закінченню свята розпочнуться нелегкі і від­повідальні, але цікаві й на­сичені подіями навчаль­ні будні.

DSCN4669

DSCN4673

DSCN4702

DSCN4713

DSCN4722

Перше вересня - це унікальне свято, яке об'єднує старші, молодші і ще зовсім юні покоління. Воно дарує нам однаково схожі спогади, почуття й переживання. І щось у ньо­му є таке, що жодного з нас не залишає байдужим і на­віть через багато років ва­бить та кличе до себе. На­певно, через те, що усі ми родом зі школи.

С.КОЗІЄНКО.


Новини інформагентств

Читати всі новини...