Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

1 8 4Новорічні та Різд­вяні свята — особли­ві моменти в жит­ті кожної людини, і найперше для дітей. Адже для них кален­дар зимових свят — це шкільні канікули, святкові ранки та роз­важальні програми з конкурсами і, звичай­но, подарунками від Діда Мороза та Снігу­роньки.

Детальніше...

Традиційно всі з нетерпін­ням очікують приходу Нового року, який принесе не тільки радісний настрій, але й но­ворічні подарунки. Коли до дітлахів приходять Святий Миколай, Дід Мороз і Снігу­ронька, щаслива усмішка та захоплення з'являються не тільки у малечі, але й у до­рослих.

Саме так 53-м дітям, по­збавлених батьківського пі­клування, та дітям-сиротам Уманського району на свят­ковому заході, присвяченому Дню Святого Миколая, який відбувся в с. Родниківка, від депутата районної ради Ана­толія Кисіля були вручені по­дарунки.

Детальніше...

Чи трапляються у вашому житті дива? У казці вони тра­пляються щодня.

Діти та підлітки села Родниківка в очікуванні дива — усім цікаво: яким новорічним дійством цього разу їх поті­шить Родниківський будинок культури? Як і щороку, споді­вання глядачів були немарни­ми - працівники та юні талан­ти Будинку культури знову захопили усіх своєю загадко­вою і чарівною казкою.

Детальніше...

Без назви 5

Ось вже десять років, як я маю щастя бути бабу­сею. Весь запас сил, енер­гії й турботи віддаю своїм онукам — Артуру і Ромі. 19 травня молодший — Ромчик — запросив мене на свій перший випускний бал у ДНЗ №31 «Чебурашка».

Детальніше...

Уманська міськрайонна організація Товариства Чер­воного Хреста спільно з ди­тячою школою мистецтв про­вела напередодні 8 травня, Всесвітнього дня Червоного Хреста, та з нагоди 9 травня — 70-річчя Великої Перемо­ги творчий конкурс дитячих малюнків під гаслом „Лю­дина починається з добра". Вони відображають внутріш­ній світ дитячої доброти, ба­жання та готовність допо­могти, співпереживати, жити в мирі.

Роботи Анжеліки Тодоренко, Саші Синиці, Дарини Дідуги, Анни Зрайченко, Ді­ани Віденко, Маші Самагали, Насті Рябокінь, Лілії Козоріз, Вікторії Ярчук, Данаї Добровольської поповнили колекцію кращих малюнків, які знаходяться в міськрайонній організації Товариства Червоного Хреста. Ціл­ком можливо, що серед цих юних талантів вчаться три­мати у руках пензель май­бутні видатні художники. Найбільш привабливі ро­боти незабаром поповнять виставку кращих малюнків талановитої молоді, що від­криється 1 червня, у Міжна­родний день захисту дітей. Черкаська обласна ор­ганізація Товариства Чер­воного Хреста України ви­користала три кращі дитячі малюнки з минулорічного конкурсу на заставку бла­годійних членських квитків 2015 року, які вийшли чи­малим тиражем на всю об­ласть. Це приємно радує авторів малюнків і не лише їх, але і червонохрестівців. Побажаймо ж юним худож­никам нових успіхів і твор­чого зростання!

В.АНДРІЄНКО.

Без назви 3

У Колодистенській за­гальноосвітній школі І-ІІІ сту­пенів з 5 по 9 травня 2015 року проводилися заходи з нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Європі. День пам'яті та при­мирення 8 травня розпочався із тематичної лінійки «Україна — єдина країна».

Детальніше...

В Уманському навчаль­но-виховному комплексі «За­гальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів ім. Ю.О.Гагаріна-педагогічний ліцей» відзначи­ли День школи. Розпочалося святкування урочистою ліній­кою, на якій за традицією дру­гокласників прийняли в юні гагарінці.

Детальніше...

10 переможців шкільних турів взяли участь в конкур­сі «Учень року — 2015». Учас­ники представили на розгляд журі проекти «Що я зроблю, щоб Україна процвітала», які відзначалися науковістю, гли­боким баченням проблеми, небайдужістю до майбутнього своєї Батьківщини. Школярі під­німали важливі економічні, еко­логічні, соціальні проблеми та пропонували дієві шляхи їх ви­рішення.

Детальніше...