Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

8 4 1

У всі часи, коли Україні загрожувала небезпека, на її захист ставали мужні й сильні люди. Честь, віра, самопожертва на благо Вітчизни - головні чес­ноти українців. От і сьо­годні діти нашої матері -України, бійці в зоні АТО, сумлінно виконують свій синівський обов'язок, де­монструючи силу та не­зламність українського духу.

Уманщина пишається своїми героями, які муж­ньо боронили рідний край і загинули, здобуваючи нам мир: Анатолій Поліщук , Анатолій Слонський, Ві­ктор Кумановський, Воло­димир Рижак, Дмитро По­жарський, Іван Качур, Ігор Шлямар, Олег Орлов, Олек­сій Курмашев, Сергій Гаврилюк.

Іхній подвиг навчає нас, як любити рідну землю, бути справжнім патріотом. Адже герой - це профе­сія, яку не опановують у коледжах чи вишах. Це той, хто не шкодує влас­ного життя заради іншого, хто вчинками, щирою ду­шею викликає захоплення та гордість, хто є прикла­дом сміливості, самопо­жертви та доброти.

Сьогодні в гімна­зії навчаються 14 дітей, батьки яких перебува­ють у зоні АТО. Перемо­ги здобуваються не лише зброєю, але й згуртова­ністю, любов'ю і терпін­ням, добрими справами. Учнівсько-батьківські ко­лективи разом з учителя­ми Уманської міської гімназії допомагають і підтримують воїнів АТО та їхні родини, організовують зустрічі із за­хисниками.

Детальніше...

Напередодні зимових ка­лендарно-обрядових свят міською владою було орга­нізовано конкурс колядок та щедрівок. Всі заклади нашо­го міста взяли участь у кон­курсі: дитячі садки, школи, коледжі, ліцеї, вузи, місцеві самодіяльні колективи, музиканти-аматори. Так і учні нашого закладу (Ю. Дунаєва, Є. Петренко, К. Мінюкова, А. Майборода, А. Лобода) під керівництвом учителя му­зичного мистецтва В. Гупало порадували гарним співом. А оператором був наш випускник С. Бабій. Приємно почути колядки та щедрівки, які не звучали багато років, оскільки записані від людей старшого покоління. У су­проводі музичних інструмен­тів та у сольному виконанні, на вулиці та вдома — луна­ла українська пісня. Вона звеселяла серця, дарува­ла гарний настрій. Кожен на­магався проголосувати та віддати свій голос за най­кращих. Тому з нетерпінням чекаємо результатів, а го­ловне щирі слова вдячнос­ті линуть на адресу міської влади, тому що подібні кон­курси згуртовують, дають змогу відродити та зберегти те забуте, що свято охороня­ли наші предки.

С.ГЛОБЧАК, учитель УНВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 7-колегіум».

1 8 4Новорічні та Різд­вяні свята — особли­ві моменти в жит­ті кожної людини, і найперше для дітей. Адже для них кален­дар зимових свят — це шкільні канікули, святкові ранки та роз­важальні програми з конкурсами і, звичай­но, подарунками від Діда Мороза та Снігу­роньки.

Детальніше...

Традиційно всі з нетерпін­ням очікують приходу Нового року, який принесе не тільки радісний настрій, але й но­ворічні подарунки. Коли до дітлахів приходять Святий Миколай, Дід Мороз і Снігу­ронька, щаслива усмішка та захоплення з'являються не тільки у малечі, але й у до­рослих.

Саме так 53-м дітям, по­збавлених батьківського пі­клування, та дітям-сиротам Уманського району на свят­ковому заході, присвяченому Дню Святого Миколая, який відбувся в с. Родниківка, від депутата районної ради Ана­толія Кисіля були вручені по­дарунки.

Детальніше...

Чи трапляються у вашому житті дива? У казці вони тра­пляються щодня.

Діти та підлітки села Родниківка в очікуванні дива — усім цікаво: яким новорічним дійством цього разу їх поті­шить Родниківський будинок культури? Як і щороку, споді­вання глядачів були немарни­ми - працівники та юні талан­ти Будинку культури знову захопили усіх своєю загадко­вою і чарівною казкою.

Детальніше...

class="WordSection1">

DSCN4589

Першого ве­ресня навчаль­ні заклади нашого міста знову напо­внились веселим гамором, а кла­си радо зустріча­ли святково одяг­нених і усміхнених школярів. Хтось з них прийшов до рідної школи удру­ге, втретє, вчет­верте, ну а хтось — востаннє чи вперше. В Ума­ні цьогоріч День знань відбувався із присмаком неви­мовного смутку за героями, які покла­ли свої життя за незалежність на­шої держави, тому під час урочистос­тей не забували вшанову­вати пам'ять загиблих.

Детальніше...

class="WordSection1">

DSCN4031

На минулому тижні відбу­лося засідання колегії відділу освіти за участі керівників на­вчальних закладів та праців­ників відділу освіти.

Детальніше...

DSCN3666

На завершальному етапі підготовка навчальних закла­дів міста до нового навчального року, які традиційно 1 вересня відчинять двері перед школя­рами, щоб захопити їх новими знаннями та надати можливість для розвитку їх здібностей.

Як наголосив виконую­чий обов'язки міського голо­ви Олександр Цебрій, значна увага з боку влади зосеред­жується на тому, щоб навчаль­ні заклади мали можливість гідно зустріти учнів. Цього року на проведення капіталь­них ремонтів, придбання но­вого обладнання та предметів довгострокового користуван­ня в школи та садочки місто ін­вестувало більше 3 млн. грн.

Детальніше...

Новини інформагентств

Читати всі новини...