Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

6

Депутат Уманської міської ради Володимир Слонський - уманчанин. Народився, виріс і зараз живе в районі Лиса гора. Добре памятає, як у 1957 році на Лису гору провели електро­енергію, до того часу уроки вчили під гасовими лампами і не мріяли про водопровід. Добре, що час міняється і якість життя значно покращилася для мешканців приватного сектору, вважає Володимир Олексійович. Та будучи депутатом міської ради, працюючи в комісії з комунальної власності він стурбований несправедливим, на його думку, піклуванням про мешканців багатоквартирних будинків і мешканців приватного сектору міста Умань.

— Вважається, що багатоквартирні будинки це наш жилий фонд і місто зобов’язане їх утримувати, дивитися за ліфтами, міняти вікна, асфальтувати прибудинкові території і т.д., — пояснює Володимир Слонський, — але це все вже приватизоване житло, так само як і приватний сектор. Податки люди платять однаково, але в приватний сектор ніхто чомусь не дасть іржавого гвіздка. І на сьогоднішній день, коли ми приймаємо міську програму на випадок стихійного лиха, держава зобов’язує міський бюджет робити капітальні ремонти в багатоквартирних будинках, але мови про приватний сектор там нема. Залишається гострою проблема освітлення не центральних вулиць, ремонту доріг, облаштування водовідведення. На мою думку, мешканці приватного сектору також повин­ні отримувати підтримку з міського бюджету нарівно з мешканцями багатоповерхівок. Тому з моєї ініціативи депутати міської ради внесли зміни до міської програми «Турбота», якими передбачено, що люди з соціально незахищених груп населення ― мешканці приватного сектору, в разі стихійного лиха також отримають фінансову допомогу з міського бюджету. 

Ще один важливий аспект життєдіяльності мікрорайону Лиса гора, яким особисто опікується депутат Володимир Слонський — екологічний стан території. Він добре усвідомлює, що самими закликами до людей нічого добитися не можна, тому і сам бере участь у прибиранні та розчищенні території і однодумців активно залучає.

— Люди, коли бачать реальні дії і самі приєднуються і більш акуратно ставляться до наведеного порядку. Пригадайте, на дамбі біля заправки «ОККО» по вул. Праці — хто не йде на роботу в місто, як наче так заведено, викидають сміття, ціле сміттєзвалище влаштували. Ми там чистили рази три поки привчили людей до чистоти. Сьогодні там вже такого кричущого стану немає. В районі Доманского також був яр, куди з усіх усюд звозили сміття. Там і сморід стояв, і там палили. Але з мешканцями, квартальним комітетом підняли людей. Частину засипали, частину вигребли, вирівняли технікою. Тепер там смітника немає, рівненько. Люди задоволені. Але роботи такої ще дуже багато. Вже в районі кар’єру почали зносити сміття. Ми вже там один раз прибирали, але нехороші люди швидше носять, аніж ми прибираємо. Там треба буде докласти немалих зусиль, адже наше місто туристичне, мусить бути охайним, гарним і для себе і для гостей.

Я вірю, разом у нас все вий­де.

Аліна КОВАЛЕНКО