Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

1

Уманський краєзнавчий музей — один з найстаріших і найбагатших музеїв Черкаської області, який сьогодні запроваджує нові інтерактивні форми роботи з відвідувачами і пропонує їм бути не глядачами, а учасниками історичного простору. Фондова збірка музею нараховує більше 50 тис. експонатів. Унікальні колекції музею щороку поповнюють городяни.

 

Уманчанин Вадим Ніколаєв презентував в Уманському краєзнавчому музеї оновлену експозицію метеликів. Нині стенд виставлено вертикально і кожного метелика можна роздивитися дуже детально, це значно зручніше для відвідувачів, вважає автор колекції. Вадим Ніколаєв зізнається, що музику і метеликів він любить з дитинства. І все своє свідоме життя займається тим, що любить: на роботі — музикою, у вільний час — метеликами. Хоча суміщати захоплення теж виходить дуже вдало.

Як розповіла директорка музею Наталія Білоус, колекцію Вадим Борисович збирав і оформлював багато років. За фахом він музикант — член Національної Спілки композиторів України, ла­уреат всеукраїнських конкурсів, викладач, керівник камерного оркестру Уманського музичного коледжу, а ентомологія — його захоплення з дитинства.

Свою дитячу пристрасть чоловік переніс на все життя і за матеріалами власних колекцій метеликів у співавторстві вже видав атлас метеликів Черкащини і книгу про них.

Подивитися колекцію метеликів Вадима Ніколаєва в Уманському краєзнавчому музеї можна за адресою:

вулиця Незалежності, 3 з 9:00 до 17:00 (крім понеділка).
Телефон: (04744) 3-75-11.
Вхідний квиток:
5 грн. — діти початкових класів,
10 грн. — діти середніх, старших класів, студенти,
15 грн. — дорослі.

Аліна КОВАЛЕНКО