Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

Хитрощі звичайних котлет

Вихідними поїхала на дачу. Ввійшла у двір і почула пісню. Невже сусідка вже порається на городі? Жінка любить українські народні, жартівливі, знає їх безліч і не уявляє себе без пісні. Здається, вона співає не лише голосом, а й душею, обмінюючись енергією із землею-годувальницею.

Заходжу хвірткою, яка ніколи ні з її, ні з мого боку не замикається. Знаходжу Надію Михайлівну в теплиці. Вона закінчує готувати ділянки для посіву шпинату, селери, редиски. Згодом тут рости­муть огірки, баклажани чи перець.

Розговорились, побідкалися, що зима цього року настільки теп­ла, що й грунт не промерз. А сонечко пригріє, землю зовсім висушить.

6

— Ось, гляньте, ранні квіти вже повитикались. Підсніжники зацвіли.

А квітів у Надії Віштал! Коли вони розквітають, дача потопає в різних кольорах і пахощах. Ця краса зачаровує не лише господиню, а й перехожих, які милуються яскравим розмаїттям. Є тут і альпійська гірка з різних за розміром каменів. Мальовничий ландшафт та візуальні ефекти імітують гірську частинку природи.

— А я часто згадую Вашу «коронну» страву — котлети. Вони смакували не лише мені… Поділіться, будь ласка, хитрощами їх приготування з нашими читачами.

— Та тут немає нічого складного. Беру 500 г м’яса свинини. Обрізаю від плівок, прожилок, мию й обсушую. Нарізаю невеликими шматочками добре наточеним ножем. Гострота леза поз­начається на якості страви: якщо сильно натиснути, волокна втрачають сік. Дві цибулини вперемішку з м’ясом перекручую на м’ясорубці. Тоді фарш виходить соковитішим. Додаю не білий, а чорний зачерствілий хліб або сухарі, замочені у воді. Хліба не має бути багато або мало. Ідеальною вважається норма 40% від ваги м’яса. За смаком солю, перчу. Перед вимішуванням додаю трохи холодної води. Вона поліпшує структуру та зберігає соковитість котлет. Всю масу ретельно вимішую руками, аби досягти гарної консистенції.

Щоб котлети не розвалилися на сковороді, щільно притискаю їх руками, видавлюючи повітря із середини. Смажу котлети на добре розігрітій олії з двох боків. Буду задоволена, якщо страва сподобається читачам.

Записала

Любов ГОНЧАРУК