Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

11 4 2

Ми звикли говорити про захисників Укра­їни у чоловічому роді, про­те ми маємо ще й захисниць, рятівниць і жінок-бійців. Сьо­годні українська жінка пере­стала бути просто тилом для свого чоловіка, який воює в АТО. Залишаючи вдома ді­тей, вона теж їде на війну -теж захищати країну і рятува­ти своїх побратимів.

Ніжна і тендітна, але ра­зом з тим - дуже цілеспрямо­вана, з твердим характером жінка. Саме такою є Оксана Миколаївна Бабешко. Майор поліції Уманського районно­го відділення поліції Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області.

Детальніше...

Не думала Радіка, що їй колись доведеться по­лишити рідні чернівецькі краї, де вона народилася, виросла, де промайнуло її незабутнє безтурботне ди­тинство. Вона ще й досі, та, мабуть, як і кожен з нас, не­ма-нема, та й повернеться, хоч на мить, подумки у мо­лоді роки. Бо вони — най­світліші, найпрекрасніші і неповторні. Як і перше її ко­хання, коли при першій же зустрічі з Марком у юної ді­вчини так шалено забило­ся серце, що важко було й дихнути. А душа перепо­внилася трепетним і ніж­ним почуттям, якого слова­ми і не перекажеш.

У неї була міцна, гарна і дружна сім'я.

Детальніше...

8 4 2

В житті буває мало теплих днів,

Якщо ти їх не вмієш помічати,

І мало чуєш добрих, ніжних слів,

Якщо їх сам не вмієш дарувати.

Г.БОЯРСЬКА.

Світла лагідна усміш­ка, ніби ласкавий промін­чик сонця, осяває облич­чя Наталії Анатоліївни. Ми сидимо, розмовляємо про життя-буття, про ми­нуле і сьогодення. І стіль­ки ніжності і тепла у роз­повіді про свою родину у цієї молодої жінки — мені аж не віриться, що в ди­тинстві вона була справ­жнім бешкетником.

Приструнити її пусто­щі міг лише батько. Він безмежно любив свою до­нечку, терпляче їй пояс­нював, що робити збитки дівчинці зовсім не личить, а влаштовувати бійки при­таманно лише хлопчикам.

Детальніше...

Новини інформагентств

Читати всі новини...