Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

Банери

Уманська зоря

Останні публікації

Погода

11

— Щороку я запасаюсь на зиму варенням з кульбаби, — розповідає наш читач Іван Бабій. — Воно надзвичайно корисне при зобі, захворюваннях печінки, жовчного міхура, нирок, селезінки, підшлункової залози, при холециститі, гепатиті, а також при проблемах із легенями (астма, бронхіт) і кровотворними органами (анемія), має антиоксидантні властивості, є профілактичним засобом при боротьбі з онкологічними захворюваннями.

Щоб його приготувати, потрібно нарвати 300 квіток кульбаби. Жовті пелюстки ретельно відокремлюю від зелених, бо останні містять гірке молочко, яке дасть неприємний присмак. Потім пелюстки добре мию холодною водою. Перебираю жовту суміш, перекладаю її у друшляк, щоб стекла вода. Залишаю на пів години. Доки квіти стікають, готую сироп. Наливаю у каструлю склянку води і поступово всипаю цукор (400 г). Потім повільно ложкою у киплячий сироп опускаю квіти кульбаби. Варяться вони 20 хвилин. За 2-3 хвилини до закінчення додаю дрібно порізаний лимон. Можна замінити його лимонною кислотою, а також добавити вишневе листя. Варення залишаю на добу. Наступного дня його віджимаю у марлі або пропускаю кілька разів через сито. Кульбабовий сироп знову проварюю 20 хвилин, помішуючи. Виходить густе і прозоре варення, схоже на мед.

І ще хочу зазначити: зацвітає кульбаба у квітні — травні. За теплої погоди — наприкінці березня. Цвіте майже все літо. Але збирати її потрібно тільки навесні. Саме тоді рослина має найбільше цілющих властивостей.

Записала Любов ГОНЧАРУК