Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

9

У молодіжному коворкінговому просторі «Софа Хаб» відкрилась виставка вихованців художньої студії «Арт­Простір». 18 юних художників виставили свої малюнки.

Керівнця художньої студії «АртПростір» Лариса Парфенюк розповіла, що виставку організували дуже швидко, адже її учні мають чималу кількість робіт і зібрати їх разом не було складно. З місцем вирішили теж однозначно — «Софа Хаб», бо це нове, молодіжне та цікаве для молоді.

8

― Діти стараються, розвиваються, не проводять час даремно і для них важливо показати свої картини незалежним глядачам, — каже Лариса Парфенюк. Нав­чати малювати зовсім не важко, адже у кожного є шалене бажання. Їх ніхто не примушує, вони приходять із захватом, у них горять очі, коли вони малюють. Техніку, в якій пишуть картини, кожен обирає також сам. Цікаво, що практично всі талановиті діти мають не одне, а декілька захоплень, і всім дуже потрібно, щоб їх роботу цінили.

2

Загалом, на виставці представлені роботи 18 юних уманських художників віком від 6 до 16 років. Кожна робота створена у незвичайному, дещо фантастичному стилі.
Настя Бишук лише рік зай­мається малюванням і вперше виставляє свою роботу в галереї, вона пояснює, що любить дивитися фантастичні фільми, тому і малює в стилі фентезі.

3

Картину для виставки написала за мотивами мульт­фільму «Ліло і Стіч».

4

6-річна Єва Чернега малює вже 2 роки, а на цій виставці представлені її роботи і картини брата Богдана. Цікаво, що Богдан почав малювати
після того, як привів молодшу сестру на заняття. Для них це не перша виставка, та й підтримати своїх маленьких художників прийшла вся сім’я. За два заняття дівчинка намалювала свого домашнього улюб­ленця, якого і представила на виставці.

5

— Я намалювала свого улюбленого котика Адама, а ще я люб­лю малювати всяких чудовиськ і вкусняшки, — розповіла маленька художниця.
Мама юних художників Альона Чернега зізнається, що підтримує дітей у їх незвичайному стилі малювання, адже це їх фантазія, їхнє бачен­ня.

6

— Якщо їм це подобається і приносить задоволення, то яких би грошей це не коштувало — це того варте. Подібні виставки їх стимулюють ще більше творити.
Виставка робіт юних уманчан триватиме ще два тижні в молодіжному центрі «Софа Хаб» (в ЖК «Греків Ліс»).

7

Людмила ТРУМ