Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

1

Поціновувачі кави в період карантину відчувають нестачу кофеїну в крові та думках. А чи можна приготувати популярний смачний напій удома? Своїми рецептами поділилися власники кав’ярні Socol Coffeе Сергій та Наталія СЕРДЮК.

Як і більшість господинь, за купівлю продуктів   і кави зокрема відповідає Наталія. І щоб не прогадати з вибором, дівчина радить звернути увагу на таке.

Детальніше...

4

Попри послуги цивілізації, самотність була і залишається обтяжуючим чинником у житті одиноких людей. І нерідко стає причиною трагічного кінця.

Зіна зі своїм чоловіком прожила так собі. В далекому минулому цей шлюбний союз виник не з кохання, а як це часто буває – підійшов час, з’явилась пропозиція, треба хапатись, бо, чого доброго, і в дівках залишишся. Тож так і жили – без якоїсь іскринки в стосунках. В Івана також не відчувалось якогось тепла з дружиною.

Детальніше...

9

Нестрижена, посИвіла,

Погана із лиця.

А карантин триває цей,

Здається, без кінця...

Вже сковорідка — дзеркало

І сяє унітаз.

Ану скажіть відверто ви,

Чи є психоз у вас?

Усе на купки складено,

В контейнери сфасовано,

Все вишкрябане, вимите,

Ретельно попрасоване.

І на обід готується

Чотири чи п’ять блюд.

А голос звідкись чується:

«Так люди не живуть!»

Людині треба сонечка,

І квітів, і трави.

Все бачу лиш з віконечка.

Попробуй — проживи!

З молитвою звертаюся

До Бога раз у раз:

Зніми, будь ласка,

Господи,

КОРОНУ цю із нас.

Людмила Фоменко м.Умань

7

Як мотивувати себе на карантині триматися у формі та не під’їдати зайвого — про це розповідає тренер з пауерліфтингу та фітнесу розважально-спортивного комплексу «Амарант» Олександр Дробілко.

Детальніше...

6
З 12 березня усі школи та садочки в Україні закрили на вимушений карантин через загрозу коронавірусної інфекції. А від 6 квітня додаткові обмежувальні заходи заборонили гуляти на дитячих та спортивних майданчиках, у парках, скверах та на прибудинкових територіях. Батьки разом з дітьми змушені цілими днями залишатися вдома заради їхнього ж здоров’я. Як можна організувати дозвілля хлоп’ят і дівчаток на карантині, розповіла нам директор ДНЗ №12 Наталія ДУДНИК.

Детальніше...

на відкритому чемпіонаті Умані з боксу

серед юнаків, юніорів та молоді

Три дні поспіль в Умані змагалися боксери в рамках відкритого чемпіонату Умані з боксу серед юнаків, юніорів та молоді.

1

 

Детальніше...

Не забувають ветеранів благодійники

У рік 75-річчя Великої Перемоги і завершення Другої Світової війни не забувають ветеранів благодійники.

Відчутну матеріальну і фінансову підтримку постійно надають уманські меценати: Микола Гордій, Анатолій Ліпкан, Тамара Бондаренко, Ігор Роголь, Микола Поліщук, Ігор Слонь, Віктор Бойко, Микола Ларін.

1

Саме зараз, коли людський організм потребує вітамінів, ветерани міста отримали допомогу від колективу АТ «ВІТАМІНИ» міста Умань.

Лікарський засіб «Гексавіт» має компоненти, які зміцнюють імунітет та посилюють опір організму від інфекційних захворювань. Препарат передано в будинки ветеранів та в первинні ветеранські організації.

Щира вдячність і побажання успіхів та трудових досягнень, шановні благодійники. Маємо надію на подальшу співпрацю та допомогу.

Олександр Безсмертний,

голова Уманської міської ради ветеранів