Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

6

Червень був найстаршим у сім’ї. Він мав двох молодших братів, тому завжди був першим маминим помічником. І саме тому він постійно працював, бо відчував величезну відповідальність - не хотів розчаровувати маму, бажав допомогти братам.

Детальніше...

3
Травень був класним хлопцем. Він умів подобатися, умів знайти підхід до найвибагливіших. Був своїм для всіх. Травень закохував у себе так сильно, щоб наступної зустрічі з ним чекали весь рік і пристрасно її бажали. Він так втамовував спрагу, аби насправді хотілось пити ще і ще... Травень завжди вмів бути незамінним...

Детальніше...

8

Квітень страшенно не любив лінуватись. За одинадцять місяців вимушеної відпустки встигав так знудитись без діла, що брався до справи в перші ж хвилини своєї зміни.

Бо хоч щороку повертався до роботи після відпустки, та щоразу так хвилювався, ніби здавав свій перший іспит.

Детальніше...

11

Березень вмів робити майже все. Пророщувати квіти, заморожувати навколо, як узимку, сліпити сонцем, розтоплювати сніг, насипати кучугури свіжого, розважати пташиним співом. Бо Березень любив працювати і робити щодня щось новеньке.

Детальніше...

Лютий

Лютий завжди був вигадливим. Інколи навіть трішки капризним. Але з ним ніколи не було нудно.

Якось Лютому було страшенно нецікаво виконувати свої звичайні обов’язки. Терпіння вистачило днів на п’ять, а потім він ледь не вибухнув від нудьги. Довелось вигадувати собі розваги.

7

Детальніше...