Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

ПИСЬМЕННИК МАКС КІДРУК ПРЕДСТАВИВ НОВИЙ РОМАН

Український письменник Макс Кідрук втретє відвідав Умань у рамках промотуру свого нового роману «Доки світло не згасне назавжди». У 2017 році він знайомив уманчан з творами «Не озирайся і мовчи», а в 2018-му — «Де немає Бога».

2

Презентація нового роману Макса Кідрука відбулась у кінотеатрі Filmax. На зустріч із письменником прийшли близько сотні уманчан, серед яких були ті, хто вже давно зачитується книгами Макса Кідрука, так і ті, хто лише вирішив познайомитись із його творчістю.

— Я в захваті від творчості Макса, прочитав уже не один його роман і дуже чекав нового. Книжка Кідрука з доповненою реальністю — це має бути щось мега, — вважає уманчанин Володимир.

— Я вже давно читаю книжки Кідрука, в Умані не пропустив жодної його презентації — завжди з дружиною приходимо послухати. Дуже цікаво й гарно говорить, пише індивідуально, не стандартно, — поділився враженнями від зустрічі Іван.

За словами самого письменника, ця зустріч в Умані мало не зірвалася:

— Зараз триває промотур на підтримку мого нового роману «Доки світло не згасне назавжди». Третій рік поспіль ми з командою їдемо Україною з презентацією книг, зупиняємося майже в сотні міст і містечок, і ось ми в Умані, — розповів Макс Кідрук. — Я хочу подякувати меру Олександру Цебрію й адміністрації кінотеатру Filmax, бо це вони допомогли всього за тиждень все організувати.

Як розповів Макс Кідрук, жанрово його роман «Доки світло не згасне назавжди» — це соціальна драма та фантастика, а головний меседж — не варто корегувати минуле, навіть якщо є бажання виправити свої вчинки. Потрібно навчитися жити з помилками.

Новою книгою популярного письменника зацікавилася молодь, адже роман з доповненою реальністю. За допомогою спеціального додатку і смартфону можна зісканувати пектограми на сторінках книги та переглянути світлини місць, де відбуваються події у книзі, прочитати додаткові сюжетні лінії та навіть поЧАТитись із персонажами.

Роман «Доки світло не згасне назавжди» за півтора місяця від виходу розійшовся вже дванадцятитисячним тиражем.

— Приємно, але якоїсь ейфорії немає, бо це не перший мій роман і не перший бестселер на кшталт «Не озирайся і мовчи», — зазначив письменник. — Для успіху ми вкладаємо купу зусиль: я зі свого боку в текст і його якість, в презентації, моя команда — в те, щоб ми

доїхали до якомога більшої кількості читачів.

Під час презентації роману «Доки світло не згасне назавжди» Макс Кідрук розповів, що починає роботу над трилогією «Нові темні віки» — історичним романом про майбутнє, і ця робота потребуватиме щонайменше двох років.

Вікторія ШИБІНСЬКА