Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

Вийшов друком новий ретро-детектив Дмитра Безверхнього «Порцеляновий погляд»

7

І знову тиха провінційна Умань зустрічає читача на сторінках нового роману молодого уманського письменника Дмит­ра Безверхнього. Щойно останній рядок ліг на папір, як столичне видавництво ТЕМПОРА, яке спеціалізується на виданні історичної та мемуарно-архівної літератури української історії кінця XIX - початку XX століття, одразу ж взяло детектив на розгляд.

Детальніше...

ВАСИЛЬ ШКЛЯР ПРЕЗЕНТУВАВ В УМАНІ «ХАРАКТЕРНИКА»

… У другій половині ХVІІ століття в Запорозькій Січі сталася неймовірна подія, яку зафіксовано в архівах тодішньої Московії і яку не оминув увагою жоден доскіпливий хроніст козаччини. Та особливого чару ця пригода набуває під пером письменника, що на основі документальних джерел творить яскраву історичну реальність з життя «лицарів списа і шаблі». Кошовий Сірко, кинувши виклик самому цареві, розпочинає велику, вкрай небезпечну гру з Москвою. І треба зробити неможливе, аби в цьому поєдинку зберегти козацьку честь і гідність матері Січі. То хто ж просуне голову в пащу скаженого звіра?..

1

Саме так інтригує передмова до нового козацького роману Василя Шкляра «Характерник», презентацію якого нещодавно автор провів у стінах педуніверситету.

Детальніше...

ПИСЬМЕННИК МАКС КІДРУК ПРЕДСТАВИВ НОВИЙ РОМАН

Український письменник Макс Кідрук втретє відвідав Умань у рамках промотуру свого нового роману «Доки світло не згасне назавжди». У 2017 році він знайомив уманчан з творами «Не озирайся і мовчи», а в 2018-му — «Де немає Бога».

2

Презентація нового роману Макса Кідрука відбулась у кінотеатрі Filmax. На зустріч із письменником прийшли близько сотні уманчан, серед яких були ті, хто вже давно зачитується книгами Макса Кідрука, так і ті, хто лише вирішив познайомитись із його творчістю.

Детальніше...