Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

6
Працювати від сходу сонця до заходу протягом багатьох років і знати, що кожен день минув недаремно, а приніс багаті плоди, — це і є те невичерпне джерело радості й наснаги, що дає натхнення та сили ювіляру Віктору Шилюку. Володар почесної відзнаки «За заслуги перед Уманщиною», депутат Уманської районної ради двох скликань Віктор Павлович подолав непростий шлях, де траплялися і труднощі, і несподівані удачі, але врешті — підкорені вершини, успіх та повага серед людей.

Народився Віктор Шилюк 15 липня 1970 р. у с. Вільшанка Жашківського району Черкаської області у багатодітній родині, де був наймолодшою сьомою дитиною. Батьки, Павло Федорович та Лідія Борисівна, прищеплювали сину любов до рідної землі, повагу до обов’язку й готовність самовіддано працювати на користь родини, громади, Батьківщини.

Культивовані сімейні цінності лягли в основу тих принципів, яких потім юнак беззастережно дотримувався, щоб жити в згоді з власним сумлінням і батьківським заповітом. Ніколи не цурався важкої праці, він із тих, хто завжди подасть руку допомоги.

Трудовий шлях Віктор Павлович розпочав одразу після школи на посаді методиста фізкультури і спорту управління громадського харчування в м. Умань, потім — служба у лавах Радянської армії. Саме армійський життєвий відрізок він вважає справжньою школою життя, яка привчила його до порядку й дисципліни. Після повернення додому була робота в МП «Уманьсервіс», а далі — СТОВ «Торговий ДІМ хліборобів Уманщини», яке очолював майже вісім років.

У 2005 році Віктор Шилюк став засновником ТОВ «Новий світ - Агро», що в селі Городниця, яке згодом очолив. З того часу й дотепер кожен рік життя, то рік становлення, нові виклики, випробування, нові успіхи й здобутки. Про нього можна сміливо сказати — він зростив себе сам. Усі, хто знайомий з цим керівником-аграрієм підтвердять думку, що саме завдяки своєму розуму, відповідальності та вмінню запалювати іскру ентузіазму в людях, прагматично оцінювати кожен крок та впевнено рухатися вперед, Віктор Павлович отримав авторитет та повагу серед людей.

Селу пощастило мати такого інвестора як Віктор Шилюк.

Нині в обробітку господарства  1660 га орних земель,  на яких вирощуються зернові і технічні культури з використанням сучасних технологій. Тож на городницьких полях дозрівають одні з найвищих урожаїв на Уманщині.

ТОВ «Новий світ - Агро» належить до тих небагатьох агроформувань, де розвивають тваринництво. Середньорічне поголів’я великої рогатої худоби складає понад 300 голів, свиней – в межах 500 голів. Вік­тор Павлович добре розуміє, що при успішному розвитку галузі значна кількість сільських мешканців має робочі місця, зменшуються соціальні проблеми села.

Особлива гордість Віктора Шилюка — насаджений у Городниці молодий сад із застосуванням крапельного поливу, де на 6 га дозрівають яблука різних сортів, а черешні й вишні дадуть урожай вже в наступному році.

З метою озеленення села досвідчений керівник-аграрій поставив собі завдання щороку висаджувати в Городниці не менше 500 різних саджанців.  Отак мимоволі з’явилася в нього думка закласти тепличку для їх вирощування. І ця його ідея вже успішно реалізована. Тому є сподівання, що в найближчій перспективі село прикрашатимуть різні сучасні ландшафтні куточки.

Загалом ТОВ «Новий світ - Агро» дає роботу понад 80 працівникам та вчасно сплачує податки до бюджетів усіх рівнів.

Охоче ділиться керівник потужного сільськогосподарського підприємства своїми знаннями та досвідом роботи. Для прикладу, на базі городницького господарства щороку відбуваються науково-практичні семінари для молодих аграріїв, проводяться Дні поля й інші заходи аграрної тематики.

Працюючи на випередження часу, керівник-аграрій дбає не лише про розвиток рідного сільськогосподарського підприємства, але й про життя в селі, де господарює.

Свою енергію та прагнення творити красу Віктор Шилюк втілює у різних соціальних проектах, що реалізовуються в Городниці. Нині з гордістю можна сказати, що частинка його душі закладена у створенні горіхової алеї із 800 саджанців, у зміцненні матеріально-технічної бази місцевої школи й фельдшерсько-акушерського пункту, у реконструкції й будівництві сільського водогону, в облаштуванні ставу, у величі новозбудованого храму.

Чи треба дивуватися тому, що вже вдруге місцева громада саме Віктору Павловичу довірила відстоювати її інтере­си в стінах Уманської районної ради.
Він всюди встигає, усе в нього виходить.

Тихою гаванню, де можна перепочити від непростих буднів аграрія, для Віктора Шилюка є родина. Життя любило його й подарувало янгола-охоронця, яким стала дружина Оксана Пет­рівна. Усі життєві вершини вони долають разом. У свій час, вже маючи двох маленьких дітей, вони разом поступили й разом закінчили Уманську сільськогосподарську академію (нині — УНУС). Пліч-о-пліч у любові і злагоді вони йдуть життєвою дорогою вже понад 27 років.

Дочка Юлія зараз навчається в Америці, але щоліта приїжджає до рідного дому. Син Павло працює разом із батьком у бізнесі, з ним він радиться щодо всіх ділових справ підприємства. Вміло й наполегливо він переймає набутий хліборобський досвід батька, усі тонкощі роботи на землі, є його першим помічником та займає посаду заступника директора господарства.

З любов’ю прийняла родина Шилюків і дружину свого сина Анастасію.

Своїм дітям люблячий батько передає основоположні цінності добра, правди й праці, котрими сам керується в житті й професії.

На екваторі літа знаний аграрій Уманщини, депутат районної ради Віктор Шилюк відзначає свій золотий ювілей. Тож до пишного букету вітань ми вплітаємо найщиріші побажання й кажемо:  «Вельмишановний Вікторе Павловичу! Хай міцним буде здоров’я на багато-багато років, щедрим урожаєм віддячує нива, примножуються нові здобутки. Нехай у Вашій гостинній домівці панує любов, взаємоповага, лунає гарна пісня, дзвенить дитячий сміх онуків. Радості Вам від людей, від улюбленої справи, сім’ї, рідних і близьких».

Виконавчий апарат Уманської районної ради