Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

6
Працювати від сходу сонця до заходу протягом багатьох років і знати, що кожен день минув недаремно, а приніс багаті плоди, — це і є те невичерпне джерело радості й наснаги, що дає натхнення та сили ювіляру Віктору Шилюку. Володар почесної відзнаки «За заслуги перед Уманщиною», депутат Уманської районної ради двох скликань Віктор Павлович подолав непростий шлях, де траплялися і труднощі, і несподівані удачі, але врешті — підкорені вершини, успіх та повага серед людей.

Детальніше...

6 червня відзначається День журналіста України. Напередодні професійного свята хочемо розповісти вам про двох уманських журналісток, які спробували себе у різних засобах масової інформації — це Олександра Погребняк та Анна Микульська. Дів­чата звикли завжди бути по інший бік мікрофона, диктофона чи камери. І, попри те, що за роки роботи у ЗМІ записали, зняли чи змонтували не одне інтерв’ю, розповідають про себе досить сором’язливо. Однак запевняють — ніколи не жалкували, що прийшли у журналістику. З нагоди професійного свята журналісток нагороджено Подякою міського голови.

4

Детальніше...

7

Шановного Івана Семеновича Косенка — директора Національного дендрологічного парку «Софіївка» Національної академії наук України, члена-кореспондента НАН України, доктора біологічних наук, професора, заслуженого працівника культури України, акредитованого члена Української академії архітектури, почесного працівника туризму України, члена Міжнародного комітету історичних парків і місць ІСОMOS –IFLA, члена Українського товариства генетиків і селекціонерів та біологічного товариства, Почесного громадянина м. Умань та м.Девіс США, кавалера орденів «За заслуги» І, ІІ, ІІІ ступенів, відомого вченого, визнаного фахівця у галузі біології, дендрології, інтродукції та акліматизації рослин, екології, селекції, садово-паркового мистецтва, реставрації парків та сучасного паркобудівниц­тва, засновника української школи фундукарства, досвідченого, мудрого керівника та наставника — колектив «Софіївки щиро вітає з 40-річчям наукової та трудової діяльності.

Детальніше...