Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

33 9

З 20 серпня 2020 р. в Художньому музеї – відділі Уманського краєзнавчого музею відкрита виставка живопису та графіки «Мікіндівські пленери», присвячена 30-й річниці пам’яті Корнія Мікіндо, уманського художника-педагога, театрального декоратора, засновника першої студії образотворчого мистецтва при Уманському міському Будинку культури, організатора перших міжміських пленерів професійних та самодіяльних художників України в м. Умань.

З 2017 року в музеї започатковано проведення мистецьких пленерів уманських художників. Звітні виставки завжди проходять в Художньому музеї (Картинній галереї).
Цьогорічній пленер художники назвали «Пленер на карантині», тому що він тривав весну-літо 2020 року і був особливим — карантинним.
Для творчих людей карантин надав можливість більше часу попрацювати, надихнутися в індивідуальному спілкуванні з природою. Тому наші учасники виставки надихалися не відходячи далеко від дому.

33 10
До нинішньої виставки пленерного живопису та графіки долучилися 20 художників нашого міста, серед них учні Корнія Мікіндо самодіяльні та професійні художники Умані.
Виставка налічує 75 картин, на яких зображено пейзажі міста, його архітектура, сакральна спадщина та яскраві натюрморти.

Запрошуємо переглянути виставку в Художньому музеї — відділі Уманського крає­знавчого музею.
Нагадуємо про вхід в масках та дотримання дистанції 1,5 метри.

Директорка Уманського крає­знавчого музею Наталія БІЛОУС