Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

14

30 липня в Умані відбулося «Свято випускників». 

Уманчани привітали 544 випускників міських шкіл. Зважаючи на карантинні обмеження, організатори подбали про безпеку дітей, підготували для всіх учасників свята стільці і розставили їх у шаховому порядку. Батьки, друзі і гості спостерігали за церемонією на відстані.

Свято почалося з червоної доріжки, якою, мов кінозірки, пройшли випускники та їх вчителі.

15

Цікаво, що на свято кожна дитина вдягла те, що вважала за потрібне: вишиванку, спортивну футболку з шортами, вечірнє плаття чи брючний костюм — всі однаково відзначили один з найважливіших днів у своєму житті.

Свято у новому форматі, без почесних гостей і довгих промов, сподобалося багатьом випускникам. Діти дуже переживали чи буде міське свято, чи через карантин про них «забудуть» і доведеться, сам-на-сам отримати документи про освіту. Тому, коли дізналися про загальноміське свято, хоч і в обмеженому режимі з дотриманням карантинних норм і правил — зраділи. Особливо дів­чатка, які заздалегідь придбали святкові сукні і дуже серйоз­но готувалися до свого першого «дорослого» свята.

16

Вже 15 років виконавчий комітет міської ради призначає грошову винагороду обдарованим учням. Відповідно до міської Програми роботи з обдарованою молоддю на 2020-2024 роки, вперше запроваджено стипендію міського голови у розмірі 1000 грн. З вересня 2020 року по серпень 2021 року таку стипендію щомісячно буде отримувати Музиченко Оксана, випускниця навчально-виховного комплексу «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання», яка посіла третє місце на всеукраїнському етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка.

Міський голова Олександр Цебрій привітав усіх короткою промовою і нагородив 47 відмінників навчання медалями, вручив пам’ятні сувеніри.
— Дорогі випускники! Щиро вітаю вас із святом, якого ви чекали 11 років! Гордий тим, що, навіть, у таких непростих умовах пандемії та закритих шкіл ви змогли досягнути найвищих результатів! А це 35 золотих та 12 срібних медалей! Сьогодні перед вами відкриваються двері в доросле життя, у якому вам потрібно бути самостійними, приймати власні рішення та відповідати за них. Бажаю вам вступити до омріяного вишу, обрати професію до душі, бути гідними громадянами нашої країни та прославляти рідне місто! Будьте вдячні батькам та вчителям!