Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

10

4-5 липня в Умані були днями шаленої швидкості, адреналіну та неймовірних емоцій — 100 кращих автопілотів з усієї України, а серед них і уманчани, вивіряли свій характер і міць своїх автомобілів та мотоциклів у змаганнях з дрег­рейсингу.

Вже другий рік поспіль, за підтримки міського голови Олександра Цебрія та Уманської міської ради, військовий аеродром збирає аматорів та професіоналів авто-мото перегонів. І за визнанням автомобілістів — це одна з кращих гоночних трас України. Єдиною відмінністю від минулорічних змагань стало те, що вони, через карантин, проводились без глядачів.

9

Дрегрейсинг — це змагання на дистанції 402 метри або чверть милі. Мета — випередити суперника, який їде поруч. А ще, кожен пілот мріє показати якомога кращий час проходження заданої дистанції. Перегони відбуваються на дрегстерах потужністю у 1000, 2000, 3000 та навіть до 4000 кінських сил. А розгін до першої сотні у деяких дрегстерів менше, ніж одна секунда.

— Рівень змагань постійно зростає і цього року участь у перегонах взяли 100 пілотів. Участь беруть і аматори, і професіонали, — зазначив голова Вінницької Федерації дрегрейсингу і дрифту Андрій Гальчинський. — Це перші змагання в цьому році і через карантин не всі екіпажі виявилися достатньо готовими до змагань. Шкода, що таке видовище відбулося без глядачів, але ми плануємо, що 1-2 серпня наступний етап уманських перегонів відбудеться вже за підтримки глядачів.

12

— Ми й далі будемо підтримувати український автомотоспорт, — запевнив міський голова Олександр Цебрій. В Умані живе багато молоді і людей старшого віку, які дуже люблять автомобільну техніку, а такі змагання завжди цікаві і з точки зору глядачів, і для  учасників. Будучи регулярною, уманська гонка стає ще одним туристичними «магнітом» для спортсменів і вболівальників з усієї України.

13

Надзвичайно високо оцінив уманські умови для автоперегонів Сергій Зінченко – пілот з Херсонської області.  На його думку, зручне географічне розташування Умані, сприян­ня і підтримка міської влади та співпраця з військовими і хороша траса є запорукою популярності Уманських перегонів не лише серед українських, але й закордонних пілотів і екіпажів. 

14

— Машина у нас 1000+ кінських сил. Переробляли пов­ністю самі: доопрацювання двигуна, ходової частини, коліс, салону. Нам дуже подобається уманська траса, є можливість викластися на повну потужність мотору.

15

Для тих екіпажів, що не встигли підготуватися до перших у 2020 році уманських перегонів та для глядачів, які через карантинні обмеження не змогли подивитися змагання, організатори планують 1-2 серпня другий відкритий етап дрегрейсингу.