Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

Банери

Уманська зоря

Останні публікації

Погода

7

Хореографічний колектив «Крок вперед» завжди на слуху. Їхні постановки особливі, а учасники активні та енергійні. І якщо хтось задумався, що ж вони роблять на карантині, то ось вам відповідь.

— Заняття ні в якому разі не припиняємо, бо мої вихованці займаються танцем професійно, — поділилася з нами керівник колективу Вікторія Глобчак. — У соціальній мережі Instagram є наша сторінка, завдяки чому проводимо уроки щоденно, крім неділі. Тут і розтяжка, гімнастика, акробатика, бо ж розумієте, танець – це лише частина нашої наполегливої роботи, це те, що глядач бачить вже у підсумку. У цій справі мені допомагають мої учениці, які вже зараз готуються поступати на хореографію.

У зв’язку з карантином вчитель танцю вирішила дещо змістити акценти і більше уваги приділити творчій роботі з дітьми. Так розпочалися різноманітні креативні конкурси. Танцівники намагалися створити незвичайний оригінальний костюм для майбутнього виступу, ставили різноманітні постановки розтяжок і шпагатів, виступали у ролі блогерів, журналістів і продюсерів та спробували зняти пів хвилинний ролик на англійській мові «Чому я люблю танці». Та найбільший ажіотаж викликав конкурс «Шедеври самоізоляції», який зараз проходить по всьому світу. За умовами творчого змагання при допомозі характерного костюма чи макіяжу треба було відтворити образ відомих персонажів чи ідей. Картинку кожен учасник вибирав сам і не обмежувався тематикою.

8

— Хочу, аби мої діти добре продумали образ, ідею, показали якомога більше танцювальних рухів, тобто по максимуму задіяли свої творчі сторони. А потім уже відправляли роботи на конкурс,— ось як намагається тримати у творчому тонусі майже три сотні своїх вихованців пані Вікторія.

А це відгуки вдячних батьків на старання Вікторії Глобчак:

Лариса Шуляк: «Чудовий проєкт! Я під приємним враженням і в захопленні від того, наскільки Ви, Вікторіє Вікторівно, можете згуртувати дітей навіть на відстані, без змоги проведення занять та живого спілкування. Дякуємо за Вашу любов до своєї справи».   

Галина Ушакова: «Надзвичайно потужно і креативно! «Крок вперед» — ви всі великі молодці!!! Дякую за можливість насолоджуватись вашою творчістю».

Ольга Джога: «Цей конкурс ще раз довів, що наші діти талановиті та чуйні. Вони бачать навколо себе красу і бажають бути неодмінною її частинкою. Не зупиняйтесь! Дякую кожному учаснику за чудові роботи і за прагнення зробити наш світ кращим».

Зараз Вікторія Глобчак і її колектив готують новий сюрприз до Дня матері, тож чекаємо, чим цього разу нас подивують юні уманчани та їхній Вчитель.

Спілкувалася Олена САМОТОКА