Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/10_4_4.jpg'
There was a problem loading image 'images/10_4_4.jpg'

10 4 4

Нещодавно в Будинку дитячої та юнацької творчості відбулася знако­ва подія під назвою «Літературна ві­тальня», яку ми провели разом з ви­хованцями гуртка літературної студії «Заспів». Гостею цього цікавого заходу була талановита, творча, неординар­на особистість — самодіяльний поет і композитор, член міського літератур­ного об'єднання «Літо» Євгенія Григо­рівна Сухина.

На зустріч з автором, виконавицею пісенних творів прийшли не тільки ви­хованці всіх гуртків, а й їхні керівники та директор БДЮТ Алла Тичінська.

Наша гостя зачарувала всіх своєю щирістю, комунікабельністю, позитив­ним настроєм і, звичайно ж, прекрасни­ми віршами, які мали неабиякий вплив на учнів нашого закладу. Діти із великим задоволенням також слухали пісні у вико­нанні Євгенії Григорівни та залюбки під­співували їй.

Це була тепла і захоплююча зустріч, бо хіба може бути інакше, якщо людина привітна, щира, творча і скрізь сіє добро­ту та радість? Саме такою є наша гостя.

Євгенія Григорівна змусила дітей за­мислитися над запитанням «Що для мене щастя?». І ось як відповіли на нього наші вихованці:

«Щастя потрібно відчувати! На мою думку, щастя — це коли твоя Батьківщи­на не руйнується, коли на землі панує мир. Щастя — це коли рідні люди поряд, коли вони здорові, усміхаються і завжди підтримують тебе!» (шестикласниця Аліна Лучко).

«Щастям для мене є мої батьки, які мене оберігають, виховують та допомагають у всьому, а також справжні дру­зі, які завжди готові прийти на допомогу.

Щастя — це мирне небо над голо­вою. І, звичайно, коли татусь вдома. Та, на жаль, татко в АТО, захищає мій спо­кій. Я дуже сумую за ним. Я переконана, що кожна людина має бути щасливою. І я теж буду щасливою, коли повернеть­ся татко додому...» ( семикласниця Юлія Подковко).

«Для мене щастя — це ніби сяюча куля, сповнена усмішок, любові і добра. Щастя для мене — це успіх у навчанні, це перемоги, здобуті мною, це можливість займатися улюбленими справами. А ще — сяючі усмішки моїх батьків і друзів» (семикласниця Владислава Мережко).

Г.ГОРОДНЮК, керівник гуртка БДЮТ.

Новини інформагентств

Читати всі новини...