Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

5 8 2

Зимові свята несуть в наші оселі і сер­ця добро, любов, оновлен­ня, злагоду та щирість. В ці дні в селі Вільшана Сло­бідка збиралися і діти, і до­рослі, і гості. В День Свято­го Миколая сільський клуб та бібліотека провели для дітей казкове свято «Миколаю, прийди до нас з раю».

Щирість дитячих сердець вражала. Маленькі українці просили Чудотворця обері­гати рідну землю, підтрима­ти в скрутні часи і створи­ти чудо - принести мир та повернути благодать на нашу Батьківщину. Діти за­хоплювалися подарунками від депутата районної ради А. І. Кисіля.

5 8 1

Саме завдяки співпраці, талантам дітей, чудовим кос­тюмам, музичному супрово­ду та святково прибраному залу вдалося повною мірою передати і розкрити духо­вність свята, посіяти нову на­дію на добро і злагоду.

Не менш чарівним і ве­селим було спільне Новоріч­не свято, влаштоване зав. будинком культури села Ду­бова О. С. Сухановою, яка щиро запросила для учас­ті ансамбль «Слобідонька» с. Вільшана Слобідка. Співочий колектив привітав жи­телів с. Дубова з Новорічни­ми та Різдвяними святами. В ході заходу колектив вико­нував колядки та щедрівки, створивши гарний настрій глядачам.

3 січня 2016 року грома­да села у своєму клубі зу­стріла гостей - ансамбль української пісні «Родичі» села Дмитрушки.

Це чудовий колектив під керівництвом директора Бу­динку культури П. Ф. Копернака створив атмосферу свята, а глядачі мали змо­гу помилуватися прекрасни­ми мелодіями та пісенними візерунками артистів. Співу­чість та неповторне мелодій­не багатство зачарувало всіх присутніх.

5 8 3

Всі учасники колекти­ву продемонстрували свої яскраві музичні таланти, ар­тистизм, виявили високий рівень професійної підго­товки. Особливого колориту додали костюми аматорів та

склад українських народних інструментів (керівник орке­стру О. С. Бердніков).

Глядацька аудиторія була вражена багатоголосим спі­вом, стоячи аплодувала гос­тям.

Тож від керівництва, гро­мади села В. Слобідка бажа­ємо подальших успіхів цим талановитим людям.

К. ШИКІТКА, бібліотекар бібліотеки с. Вільшана Слобідка.