Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

4 5 3

14 січня на центральній площі села Дмитрушки відбу­лось свято добра, колядок та щедрівок «Щедрівка лунає, до свята скликає», яке гостинно зібрало жителів району та аматорські колективи Уманщини, що представили теа­тралізовані вистави, присвячені обрядам зимового циклу.

Щирими й теплими словами усіх присут­ніх із Новорічними святами привітали керів­ники району, а також дмитрушківський сіль­ський голова Сергій Нагорний.

А розпочалось святкування з обряду «Меланка», підготовленого аматорським ко­лективом «Вербиченька» Родниківського бу­динку культури.

4 5 6

Своїми колоритними виступами, весе­лими щедрівками і посіваннями тішили всіх присутніх і фольклорний ансамбль «Черво­на вишня» із Піківця та народний аматор­ський фольклорний колектив Краснопільського СБК. Вокальні ансамблі «Радість» Бабанської ДМШ, Старобабанівського та Берестівецького будинків культури, народ­ний аматорський хоровий колектив «Терни­ця» із села Дмитрушки (керівник Михайло Хекало) та народний ансамбль української пісні «Горицвіт» районного центру культу­ри і дозвілля.

4 5 5

Кожен із присутніх міг поринути у світ ста­родавніх українських колядок та щедрівок у традиційних та сучасних обробках, закружляти у вихорі танцю та разом з артистами стати учасни­ками новорічних зимових розваг.

М. БОНДАРЕНКО, директор районного центру культури і дозвілля.