Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

10

4-5 липня в Умані були днями шаленої швидкості, адреналіну та неймовірних емоцій — 100 кращих автопілотів з усієї України, а серед них і уманчани, вивіряли свій характер і міць своїх автомобілів та мотоциклів у змаганнях з дрег­рейсингу.

Детальніше...

 1
Яскраві квіти, ароматні трави, зілля, листя дерев і рослин — основа купальських вінків. Уманські крає­знавці відроджують народні традиції вінкоплетіння.

Детальніше...

8

Пріоритетним напрямом роботи місцевої влади є зростання благополуччя найменших мешканців міста, поваги до їх точки зору, захисту їх прав та інтересів, створення безпечного середовища.

— У 2020 році уже понад 170 громад висловили бажання долучитися до міжнародної ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді», — розповіла заступник міського голови, начальник управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради

Детальніше...

10

У мене є кілька вишиванок, власноруч зшиті і вишиті, куплені, різнокольорові, але всі вони доволі оригінальні, більшість з авторським малюнком.

Але є вишиванка особлива, з приватного музею письменника і краєзнавця Андрія Тегерашвілі з м. Городища на Черкащині.

Детальніше...

7

Хореографічний колектив «Крок вперед» завжди на слуху. Їхні постановки особливі, а учасники активні та енергійні. І якщо хтось задумався, що ж вони роблять на карантині, то ось вам відповідь.

Детальніше...

пісня у творах

уманських митців

Художній музей продовжує знайомити уманчан з непересічною творчістю народних майстрів. Картини — мальовані, вишивані, виткані на верстаті, виконані в техніці аплікації соломкою та витинанки, ляльки-мотанки, рушники вишивані, а ще теслярські та гончарські вироби представлено на виставці «Пісенні мотиви у творчості митців України», дивують своєю досконалістю і неповторністю.

— Умань — місто талановитих людей. Ми славимося самобутньою культурою, яка сягає корінням в далекі часи. У різних техніках та видах старанно працюють наші майстри народної творчості. Роботи митців в гончарстві, ручній вишивці, різьбі по дереву, ткацтві, у народному малярстві захоплюють і надихають. Я вкотре пропоную в цьому переконатися, — запрошує уманчан відвідати картинну галерею директор Уманського крає­знавчого музею Наталія Білоус.

6

Детальніше...

КОЛИ УКРАЇНА КОЛЯДУЄ — УВЕСЬ СВІТ ЧУЄ

1 1

 

Детальніше...