Передплатна кампанія - 2020 триває! Наш індекс: 61250.

Фізичне виховання і масовий спорт є важли­вою складовою проце­су повноцінного розвитку людини та її виховання, дієвим засобом профі­лактики захворювань, підготовки до високопро­дуктивної праці, захисту Батьківщини, забезпечен­ня довголіття та ін. Регу­лярні заняття фізкульту­рою і спортом - запорука здорового і успішного жит­тя для кожного жителя країни, а особливо - для молодого покоління. Сьо­годні кожен п'ятий укра­їнець займається спор­том. Наша держава може пишатися своїми олімпій­цями, які неодноразово доводили, що українська земля народжує гідних спортсменів, які трима­ли наш стяг на п'єдесталі першості.

Має свою спортивну славу і наше місто.

Детальніше...

1 15 300x195

Керівництво міста ра­зом з КП «Уманьводоканал» продовжують ре­алізовувати плани, які стосуються водопоста­чання Умані. З метою здій­снення технологічного контролю за обсягами по­даної в мережу води, яка надходить до нас з м. Біла Церква, на минулому тиж­ні проведено планову за­міну приладів обліку води.

Детальніше...

свiтло 3

19 березня в місті Умань в мікрорайонах вулиць Рози Люксембург, Тищика, Лені­на, Ворошилова, Карла Лібкнехта комунальним під­приємством «Комунальник» проводились планові нала­годжувальні роботи мережі вуличного освітлення з ме­тою перевірки автоматики системи освітлення та вияв­лення непрацюючих ламп. Тому деякий час мешканці міста могли бачити увімкне­ні ліхтарі.

Детальніше...

Уманське комунальне підприємство «Комунальник» — багатогалузеве підприємство, яке обслуговує вулично-дорожну мережу, вуличне освітлення, прибирає парки та сквери, обслуговує кладовища.

Сьогодні для нас головне — вчасне посипання протиожиледною сумішшю міських шляхів. Цим зайняті 10 працівників та 9 одиниць техніки. Розроблено графік цілодобового чергування (2 працівники, 1 автомобіль ЗІЛ 130 ПР (піскорозкидач) та 1 грейферний навантажувач).

Налагоджена співпраця з відділом житлово-комунального господарства та ВДАІ Уманського МВ УМВС України.

Під час підготовки до осінньо-зимового періоду 2014-2015 років було заготовлено 1200 тонн посипкового матеріалу, на даний час витрачено близько 400 тонн та 1,5 тонни паливо - мастильних матеріалів. При необхідності та ускладненні погодних умов одночасно може працювати З автомобілі ЗІЛ-130 ПР, 1 самоскид ЗІЛ-130 (з відвалом) та 1 трактор ЮМЗ (з відвалом).

Незважаючи на фінансові труднощі, ми виконуємо завдання, які ставить перед нами керівництво міста.

В.КУЧЕР,
директор УКП
«Комунальник»